Prijava

nek se ovde javi neko ko slusa nesto od sledeceg, jer pocinjem da sumnjam da ovi ljudi kradu kako bi preziveli:

-Jellena sa 2 L
-tamara todevska
-maja nikolic
-zorana
-romana
-tijana dapcevic
-Jelena tomasevic
-sladja delibasic
-Ivana Jordan
-milena vucic
-ivana selakov
-DUCK
-Trik FX
-isidora bjelica (najsumnjivija)

ako se niko ne javi podnosim prijavu

Их, тезгаре они по којекаквим забитима што за кеш, што за храну. Не брини, увек ће они имати публику.

Дак сам слушао 1996.
Слаџу сам слушао у исто време у оквиру супер групе Џогани фантастико.
Јелену Томашевић не слушам али је готивим.
Ивану Јордан исто.
Јелена са два литра ме смара.
Остали ни не постоје.

Isidora Bjelica ne pjeva, ona piše (šta, pitaj nju). Za polovinu sa spiska nisam nikad čuo, mada ne sumnjam da su velike zvijezde i da krase naše džetset nebo i stranice Svijeta i Skandala. A da kradu, to si u pravu, pođu na odmor u Grčku i Tursku, i tamo donesu narezanih cedeova sa domaćim hitovima za to ljeto, dadnu ovima našima da izbače glas, ubače svoj, ubače malo basova i voala, cede je spreman da se kupi uz 50 % popusta uz Stars žvake.

Ja isto gotivim Ivanu Jordan, ali je ne slusam nesto posebno. I to je otprilike to.
E, a znam devojku koja se bukvalno przi na Dejana Cukica. Nisam mogao da verujem, ali postoji. :)

e ovako da se nadovezem, imam ja neku svoju grupicu s kojom sviramo uglavnom klubove diskoteke itd.. BEZ pevacice.
jedno vece dok smo svirali u jednom lok u novom sadu "a*" prilazi devojka daje 100din :D i pita "jel moze haljina od ivane jordan"??!!

Slušam Duck, Ivanu Jordan, Jelenu Tomašević, Milenu Vučić i Trik FX. Mislim da Duck više ni ne postoji, a Jelena, Ivana Jordan i Selakov i Milena ne pripadaju ovoj grupi. Ivana Selakov je snimila album skoro i ima uveliko nastupe, Ivana Jordan je skoro imala neki koncert, a i Jelena isto ima neke nastupe i koncerte, dok je Trik FX prso sa tupavim singlom "Kokoška".

Ali skroz si u pravu za većinu, trebalo je još da dodaš i Aleksandru Perović.

What the fuck is Duck?

Damn. Dobro zvuči. A nisam imala nameru da se ovo rimuje

Hej Dak
ti si mrak
Ti bi sve
al ne mere

Ја сам присуствовао концерту Дака пре три године у некој сељотеци у Сутомору, а имам и слику да посведочи о томе (коментар на слици је оригиналан, није додат за потребе Вукајлије) :

http://img340.imageshack.us/img340/8082/n10792829901871837893.jpg