Prijava

Ја бих да ми то кољемо куме...

Ja bih da mi to spalimo, prijatelju...

Imam ja jedan predlog, mrzilo me da pravim zasebnu temu, a takoreci nadoveze se na ovu.
Novi autori ne mogu da pisu definicije i prave postere, dok ne naprave jedno 50 komentara.
Na taj nacin ce se smanjiti broj duplih pre svega, a ove novajlije ce morati prvo da se socijalizuju pa tek onda da im damo npr 2 defke na dan, tako ce nauciti kakve defnicije treba pisati, i da ne budu plagijat i tipa npr Chuk Norris fore ili nesto slicno.

Za, Protiv ??? Nema kvoruma -.-!!!

Novi autori ne mogu da pisu definicije i prave postere, dok ne naprave jedno 50 komentara.

onda cemo imati spam glupim komentarima, ovo je nebuloza, protiv

onda da im damo npr 2 defke na dan, tako ce nauciti kakve defnicije treba pisati,

na greskama se uci, ako mogu da pisu vise defki onda mogu vise da eksperimentisu i uce

Ali problem je što ne kapiraju da treba da promene pristup. Oni izbace pet istih definicija "Imam kul ideju za poster bla, bla , bla..." možda sam kod samo par njih video da se potrudilo da napiše definiciju koja ispunjava taj famozni uslo 10 u plusu. A u kurac, odo bre da spavam. Dao sam predlog i to mu je to.

e ajd nemoj da kakate više na ovu temu glupih definicija... imaju ljudi pravo i da pišu glupe defke... udari minus i čitaj dalje... to svo kukanje se svodi na to što vi očekujete 200 pluseva čim nešto napišete... pa kad ne bude 200 kontate da je problem u tome što je defka promakla nazad...da vam je samo vi da pišete defke i da vam pucaju plusevi ko kokice u mikrovalnoj...

Пренасељеност вукајлије... какав назив теме.
Продајем стан, централно гријање, интеранета, двособан или више ако направим више од једног дуплог, адреса Вукајлија 1592. Звати на ПВТ сваким даном у свако доба. Цена по договору.

Primas li jabuke? Para nemam, student sam.

ja imam dve bundeve ojače su!

Kada su moderatori aktivni to ne predstavlja neki veliki problem, u petak u periodu od 1 do 3 sata posle podne je nastao veliki haos, u jednoj minuti je izlazilo po 20 definicija u pokušaju (sve neki stari fazoni) jer nije bilo aktivnih moderatora, al' već kasnije ih se 10 aktiviralo (bilo ih je dosta pretpostavljam 10) i uveli su red... Mada, nemojte mi zameriti, ovome je više doprinelo pravilo 50 poena za pravljenje postera...

mam ja jedan predlog, mrzilo me da pravim zasebnu temu, a takoreci nadoveze se na ovu.
Novi autori ne mogu da pisu definicije i prave postere, dok ne naprave jedno 50 komentara.
Na taj nacin ce se smanjiti broj duplih pre svega, a ove novajlije ce morati prvo da se socijalizuju pa tek onda da im damo npr 2 defke na dan, tako ce nauciti kakve defnicije treba pisati, i da ne budu plagijat i tipa npr Chuk Norris fore ili nesto slicno.

Otprilike najbesmisleniji predlog ikada. lolo

Ukinuti ocenjivanje postera.Nema ocena,nema likova koji svrsavaju na svaki plus.Neka stoje samo kao ukras,niko vise nece doci na sajt samo sa ciljem pravljenja postera.Onda se lepo ukine i ogranicenje od 50 poJena,pa nema vise ni bulja definicija.

Uvesti pravilo, minimum da se napravi 50 postera pre prava na prvu definiciju. Problem rešen.

Strajo mislim da je pravilo uvedeno isključivo zbog trokiranja sajta, a ne zbog (ne)kvaliteta postera. Ne može sajt da izgura more postera koji se kače. To je.

Evo pas'te sad u trenutku kada pišem ovaj post na vukajliji se nalazi 282770 definicija i 67838 postera što znači da nema šanse bar u narednih nekoliko godina postera bude više od definicija pa da vukajlija izgubi svoj prvobitni smisao... Evo sad kakve klinci pišu definicije zbog novog pravila http://vukajlija.com/udaranje-ceznje/282696#comment_868678 sve sami debilizmi od kojih genijalne definicije starih korisnika ne mogu da dođu do izražaja...

p.s.

...a da dodam da su i moderatori ljudi kao i mi, imaju oni prečih obaveza pa ne mogu da stignu da izbrišu sve nekvalitetne definicije sličnih gore navedenoj.

Evo jedne radikalne ideje da se doda da ako nemaš 20 poena od definicija možeš da postaviš samo jednu na 24 h... Pet puta bi se smanjio broj retardiranih definicija pa kad skupe nek prave kol'ko hoće

A da ih na kvarno pozovemo u neko veliko skladište, kao peva Seka Aleksić i onda pustimo gas.

Možda bi bilo bolje da dnevno bude moguće postaviti samo jedan poster, dok sa definicijama ostane ovo sadašnje pravilo, a i predlog Jezivog bi mogao da bude koristan http://vukajlija.com/forum/teme/13006?strana=8#post_913191
Mada opet ponavljam nema šanse da posera ikad bude više od definicija