Prijava

Ovu ideju sam dobio citajuci jednu definiciju

http://vukajlija.com/bezidejnost/203354

a mozda je to i sama ideja definicije, nebitno.

Predlazem da modovi ili server po random metodi izaberu jedan termin, pojavu, bilo sta za definisanje autorima kao izazov. Ne mora to da bude svaki dan recimo jedna tema jednom nedeljno da bi i oni koji se redje loguju imali sansu. To je za one kojima malo nedostaju ideje. Ovi koji imaju svoje ideje mogu da furaju svoje fazone.

Predvidjene beneficije ove novine:

1. Masa "bezidejnih" klinaca bi zaokupila svoje mozgove da sto bolje definise zadatak.

2. "Procackali" bi arhivu vukajlije i videli kako to drugi dobro ili lose rade.

3. Upoznali bi se sa autorima koji su retko aktivni ili vise nisu aktivni.

4. Skinula bi se prasina sa arhive koja sigurno postoji.

5. "Procackali" bi i druge izvore znanja i naucili nesto.

To je moj predlog i predvidjanje mogucih benefita.

Molim vas nemojte mi odgovarati sa: Kosibretikojepickematerinejucesidosoisadanamasolismozaknamastarimvukajlijasima
kojijevecsprzenvisegodisnjimbuljenjemumonitoriciscenjemvasegdjubreta

Ideja je dobra, ranije je bio deo sajta "trazeno", pa je ukinuto u rekonstrukciji. Bila je svojevremeno i tema na forumu posle toga. Nije losa ova ideja, meni se dzasvi.

nisam znao da je postojalo, ali mislim da bi trebalo da se vrati. meni bi se jako dopalo.

Bilo je, svako je mogao da postavi zeljeni pojam za definisanje. Par definicija sam napisao upravo "na zadatu temu", npr. ovu. Kakvo jeftino reklamiranje, gde ce mi dusa!

Ovo ti je dobra fora mune, jednom nesrecni Dobrivoje nesto beznacajno predlozio
pa dobi ovakav odgovor. Posle je malo hejtovao i nesto vredjao pa popio ban.

Kosibretikojepickematerinejucesidosoisadanamasolismozaknamastarimvukajlijasima
kojijevecsprzenvisegodisnjimbuljenjemumonitoriciscenjemvasegdjubreta

Salu na stranu mislim da ti je ideja dobra, mada nije tvoja, ideja je onog lika sto si ga naveo u linku. A nije ni njegova nego vidis vec postojalo. Izmislio si rupu na saksiji. Doduse sada saksija nema rupu pa je treba izbusiti.

Pa da bušimo.
Ne bi bilo loše

Može, ali ako ćete da vratite polje "Traženo". Kad već čitamo gluposti, da ih čitamo kvalitetno. (Ne zajebavam se oko vraćanja Traženoga, ja ga oću nazad.)

И ја исто.

Kakvo jeftino reklamiranje, gde ce mi dusa!

Јебеш душу, где ти је образ?

Ako je vec bilo ne znam sto su ga ukidali.

Da se vrati. Ovo je dobra nova/stara ideja.

A koliko treba da se kuka i moli ovde da bi ovako nesto uspelo?

Ne pomaze nikakvo kukanje, jedino da Kaizena spici nostalgija.