Prijava

Oće ići organizovano pederi sa sajta, pošto ih ima dosta, ako se dogovore nek moderatori budu na čelu, ako medju njima ima pedera, a siguran sam da ima, to je normalno.

Педера вероватно, али не верујем да има гејева :Д.

Него, пандур не сме да пуца на чоека тек тако. По нашем закониу се у самоодбрани може узвратити максимално силом која ти је задата. Тако да пандури изврсно обављају своју дужност у складу са законом. Чак иако убијеш некога у самоодбрани, а живот ти је био угрожен, врло је зајебано то на суду оправдати.

А сада здрав разум нек ради и реци ми да ли би напаљену руљу спречило пар мртвија, а и да се деси тако нешто на геј паради, да ли би колко сутра горела скупштина и америчка амбасада, мек на славији и она трафика?

Ono će uvek goreti, bilo da slave ili da protestuju.

Једно је сигурном, скупише се образовци и стројевци и само ће да буде питање како ће полиција да реагује на то. Надам се да ће ови да пробају да направе срање па да ће да добију пендреке по пички.

Једно је сигурном, скупише се образовци и стројевци и само ће да буде питање како ће полиција да реагује на то. Надам се да ће ови да пробају да направе срање па да ће да добију пендреке по пички.

Па и они су МАЊИНА. И они треба да добију нека права и нешто за шта се залажу, а залажу се за истребљење педера. Па шта онда? Ето им, нек' их ломе... зашто сад њих да дискриминишемо?

Ne bih baš rekao da su manjina...

@ Самхаин

Kako možeš porediti prava jedne grupe ljudi da živi normalno sa pravom druge manjine na kriminalno ponašanje?

I kad bi se dozvolilo pravo da svako istrebi onog koga ne voli, šta misliš, koliko bi nas ostalo?

Kako možeš porediti prava jedne grupe ljudi da živi normalno sa pravom druge manjine na kriminalno ponašanje?

Паааа, нешто није законом забрањено бити геј... Али, ако кажеш да је криминално понашење бити геј онда добро... То је мало превише и за мене.

@ En_Dotter

Није забрањено законом бити геј али чињеница је да је ЛГБТ популација обесправљена и дискриминисана на више начина. Хомосексуалци не могу да дају крв, не могу да наследе имовину свог партнера нити да га посете у болници.

Образовци и Стројевци имају права као и сви грађани, тако да и нису мањина, сем по томе што се криминално понашају, уз прећутни благослов државе.

Haahahha kako je doooobra :DDD

oni imaju i http://www.youtube.com/watch?v=2a4gyJsY0mc&NR=1
najgenijalniji spot deeeeeeeeeeeejndzr, deeeeeeejndzr :D

ПА то слушам сад, сестро слатка :)))

Necu se pojaviti, ne da mi se ici do Bg.
Da je u NS mozda bih otisao rekreativno, kao nijemi posmatrac.

Hahahaha, ovaj u drugom spotu k'o Džims kad svira džitru! :))

Hahahaha, ovaj u drugom spotu k'o Džims kad svira džitru! :))

Хаха! :) Мора мало.

Елем, ево за све антидукатлијске нолајфере петиција против параде, ако је неко толико докон да то потписује:

http://www.gopetition.com/petition/38660.html

Разлог због ког постављам ово је реч коју ћете наћи у тексу, дефинитивно куља чак и од рукоблуда, а то је ''мужеложништво''. :))

мужеложништво - u jebote, jeo sam neku krušku kad sam pročitao ovo, mal se ne zadavih. Čekaj, meni sad nije jasno da l i heteroseksualke upraznjavaju muželožništvo... Voleo bih to da znam čisto radi pojmovne jasnoće.

"Muželožništvo" je klasičan dokaz da SPC nema ništa protiv lezbača... pa kom još muškarcu smeta da vidi dve djeve u vrtlogu sladostrašća! :)

Не смета ни женама.
Па, где је ту равноправност полова? :))

izvinte, ja nisam ni za ni protiv, al moram da vam putim pesmu, greota je ne cuti ovo kulturno blago srbije.

http://www.youtube.com/watch?v=HevMXgBEVoY