Prijava

Hajd park je park u urbanom delu Beograda, na severnim padinama Topčiderskog brda, na opštini Savski venac. Sastoji se iz dva dela - šumovitog sa uređenim stazama za trčanje i iz dela namenjenog za rekreaciju i fitnes.

Dakle, hoćete li se uskoro pojaviti na Hajdu i iskoristiti lepo vreme za vežbanje pre nego što dođe zima? Da li više preferirate šetnju ili trčanje, jer se prilikom šetnje lakše razmenjuju stavovi o socijalno-političkim temama sa drugim posetiocima? Ili radije posećujete neki drugi park umesto Hajda jer vas blizina Kuće cveća asocira na komunističku zaostavštinu?

Na žalost ne pojavljujem se na Hajdu, preferiram da trčim na Ušću, do hotela Jugoslavija, jer se samo strčim od kuće preko mosta, pa duž keja.
I svima toplo preporučujem Ušće.

Mada vrlo rado odlazim u Hyde Park u Londonu, divan je, obožavam Serpentine gallery pavilions, i veverice :)

Jebešga :D
Inače nikad nisam bila na Hajdu, mislim jesam kao mala, ali mogla bih sad da se out-ujem i da odem :D

Sastoji se iz dva dela - šumovitog sa uređenim stazama za trčanje i iz dela namenjenog za rekreaciju i fitnes.

Преферирам паркове намењене за висење попут џигерица, испијање пива и све што иде уз то. Студењак (евентуално Калиш) у срцу, Хајд на курцу!!!

Ili radije posećujete neki drugi park umesto Hajda jer vas blizina Kuće cveća asocira na komunističku zaostavštinu?

Заправо ме стадион Југословенске народне армије асоцира на комунистичку заоставштину. :)

Može Črčo, evo i ja ću, al' napiši prvo neku defku :D

Stivene, razume se, samo pod uslovom da je prisutan visok stepen društvene interakcije! :))

Tek je mesec dana proslo... :D

Isto pitanje kao Džimiju za Najdu... može li se biti na Hajdu ako si na pajdu? :)

Mislim da je Hajd idealan za Pajd :D

Још да позовете и Најду, па да видимо неку вајду.

'Ајде после Прајда, да скокнемо до Хајда, биће неког пајда, певаће нам Најда.

Da odgovorim Predražinju... ako želite praškove, okrenite se Tajdu! :))

Samo mi blagovremeno dostavite spisak aktuelnih desavanja.