Prijava

Usled pocetka prvenstava, lige sampiona, uefa kupa itd... svedoci smo sve veceg broja tema gde ljudi trose svoje dragoceno vreme na igre koje ne razumem. Tema je dakle, da li su oni drustveni paraziti koji gledaju fudbal umesto da jebu nesto ili rade nesto drugo korisno za zajednicu, ili samo stereotip. Ja recimo usled nedostatke vremena ili volje ili statijaznam, sam maltene prestao da pratim sportove. samo neka finala i tako to...

ps. znam da je tupavo, al mi bilo dosadno, pa da se zajebavamo malo :)

pa ne moze se non stop jebati, ja jebem 5 sati dnevno i 10 spavam, moram se necim zanimati u preostalih 12 sati

Potrefio si temu iz x u 1.

Ja ponekad gledam fudbal da jebem nešto, jer se muškarci lože na devojke koje prate fudbal!

a jel ti jebes il tebe jebu

fina taktika... a šta radiš dok se ne završi utakmica?

ja znam jednog decka koji je jegao i gledao. Ozb. I da vam kazem nije bio los uopste.
El on parazit? Posto stereotip nije..

kako to? guzi te pa zajedno gledate, ili ti dole on gore, a televizor iza tebe?

otkud znas da je jebo, laze ko i ja

:zbunjeno pokusava da skapira keltov opis poza:

au al si neiskusna...

pa, on otpozadi ti napred dogi stajl, a televizor ispred vas, ili misionarska, ti gledas u plafon (curice ne vole fudbal) a on u tv

mislis da ja ne volim fudbal?
pih kelte nemas pojma.
postoji ono.
1. on sedi na fotelji ja mu okrenem ledja i oboje gledamo fudbal.
2. on sedi na fotelji a ona sedi na njemu i bulji u zid.
3. on sedi na fotelji a ona mu jelte... znate vec :)
pih. nemas pojma ti

da, al lepse dogi stajl :)
mada i ovo 1. mi se svidja. a i 2. uuuuu, a tek 3.

dobra si :)

auuu povuci rec o neiskustvu :D

Ja ponekad gledam fudbal da jebem nešto, jer se muškarci lože na devojke koje prate fudbal

Mycy hahhahahahhaaa

Jano, nisi normalna hahhahahahahaaa

Kako ja ne mogu da naletim na ribu što gleda fudbal da pojebe nešto? Samo Farmu i tenis gledaju.

jebeni fantazi fudbal me izede, stvarno mi mnogo teško da jednom nedeljno zamenim jednog igrača, slovima: jednog :)

Пошто нисам лепотан, а пријатељи су ме одбацили и на крају сам постао склон самоубиству, морао сам да нађем утеху у нечему. :)
Променим једног играча недељно, одгледам пар утакмица најбоље лиге на свету и у недељу погледам како сам прошао. А и добро је за клаџу. Увек знаш ко је повређен, ко не игра, ко је у форми и тако.

Дубе, ти баш кренуо да оживљаваш све теме за форума? :)

Zola, pa dosadno mi, pa da ubijem jedno pola sata :D