Prijava

Sa jednim autorom sam razmenila nekoliko poruka preko pvt-a, a onda iz čista mira više ništa nisam mogla da mu pošaljem. Pokušavam već dva dana na toj istoj temi, ali pošto nije išlo, pokušala sam i novu da otvorim, međutim neće ni tako. Ostale opcije mi funkcionišu. O čemu se radi?

probaj drugi brauzer za početak.

Koristim trenutno Google Chrome, probala Explorer, probala Operu. Neće.

pa jel ti i on potvrdio isti problem?

Naravno, ne bih vas smarala da mi radi.
Konkretno, otkucala sam poruku, kliknula na "pošalji", poruka nestane sa ekrana, ali se ne pojavi u nastavku konverzacije.
Kad otvorim novu temu za pisanje privatnih poruka i ukucam naslov teme neki koji ne postoji, otkucam poruku i kliknem na "pošalji", otvori mi se stranica na kojoj piše:
Jebi ga, nešto se sjebalo!

Vukajlijin ćale je obavešten i stvar će uskoro biti rešena.

E sad, da li je problem do mog naloga, ili do naloga osobe kojoj šaljem? Nisam pokušavala nikom drugom da pošaljem pvt da proverim radi li.

Можда је тај аутор обрисао тему?

Ne znam, nema razloga da je briše. Ali i novu temu kad otvorim, neće. Napisala sam u prethodnom postu o čemu se radi:

Kad otvorim novu temu za pisanje privatnih poruka i ukucam naslov teme neki koji ne postoji, otkucam poruku i kliknem na "pošalji", otvori mi se stranica na kojoj piše:
Jebi ga, nešto se sjebalo!
Vukajlijin ćale je obavešten i stvar će uskoro biti rešena.

E sad, ne znam šta još da proverim, da vidimo da li je do mene. Ako nije, onda je neki bag.

verovatno bag. ispitacu pa ti javim.

Probala sam malo pre nekom drugom autoru da pošaljem pvt, nije bilo problema, ali autoru kome dugujem e-mail adresu već 3 dana, jer treba da mi šalje nešto, ne mogu da pošaljem pvt. Isti problem kao ranije. Možda će to pomoći da ustanovite o čemu se radi.

Pošalji meni PVT sa sadržajem koji želiš i kome, ja ću odraditi za tebe.

Garantujem ti diskreciju.

p.s. Ako je nešto hitno

šifra: higijena pre svega. :)

Hah, ironija. Triput sam pokušala da ti pošaljem pvt, i

Jebi ga, nešto se sjebalo!
Vukajlijin ćale je obavešten i stvar će uskoro biti rešena.

Stvarno ne znam u čemu je problem.

Poslao sam ti PVT

je l mogu ovde da vas pitam, koliko mi je diskrecija zagarantovana na pvt?

Ja bih da prijavim mi ne radi PVT od sinoć. Naime, sinoć sam sa dvema osobama razmenila PVT i sad kad sam ušla na sajt, uopšte mi ne prikazuje PVT od njih, tu su samo oni od pre 2 i više dana i od drugih članova. Ja mogu da pošaljem PVT, ali meni ništa ne stiže... Probala sam i preko Opere, pošto inače koristim Mozilu, ali ista je situacija. Ako može da se proveri šta je u pitanju... Hvala!

Isti problem i kod mene.

Исти проблем.

Ja ne pokusavam dok se to ne sredi.

Nadam se da će se srediti...

Ako mi se ne vrati pvt od 3.500 postova, tražiću odštetu za pretrpljeni emotivni bol i nanesene traume :)