Prijava

E ljudi moji da i ja malo doprinesem ovome sajtu.

Da otvorimo talk show? Što da ne?

Evo ovako. Na svakih nedelju dana pričamo, lupamo, raspravljamo o nekim stvarima koje se dešavaju kod nas, a i u svetu.

Teme koji su talk show ima će ovakav naslov:

Vukajlija talk show (episode #): tema o kojoj se raspravlja

Na ovoj temi šaljite predloge o čemu ćemo da pričamo, a da nije vezano za Vukajliju. Na primer: globalno zatopljavanje, kriza na bliskom istoku, George Bush je svinja i sl.

Najnovija vrsta neobaveznih ćaskanja VUKAJLIJA TALK SHOW je otvoren! (nadam se).

Neće to da funkcioniše ako ne prizovemo duh Minimaksa nekim vudu ritualom.

Treba nam krv Lepe Brene i stidne dlake Žike Obretkovića...

(ja sam se čestito nasmejala, vako nisam od 1945!)

Ako se dodaju Big Laletovi opanci radi arome, možda čak i uspe. Pokušaću još večeras.

Samo nemojte zaboraviti dlaku sa jezika Žike seljaka... ipak je on magnet za publicitet.

Žika seljak nema dlake na jeziku. (Ali ima ovčiju vunu, to će poslužiti...)

To što nema dlake na jeziku potragu čini samo zanimljivijom, i finalni proizvd kvalitetnijim. Kruže priče da je Žika seljak jednom davno bio poprilično dlakavog jezika, te je zbog problema pri oralnom opštenju sa pripadnicama suprotnog pola rešio da ih(dlake) sastriže i sakrije na neko mračno mesto gde samo senke međusobno šapuću. Tako ćelovog jezika pustio je sebe u tv vode, gde smelo pokazuje svekolike fantastične mogućnosti svog "ćelavka" (od milja).

lako vam je za Zikine dlake a mislim da ce vam trebati i dlake chuck norrisa....e znaci odma propade talk show

av av av av av!!!

Jbg, ovaj što je stvorio temu se više ne pojavljuje.

Svađa na netu je isto kao i tuča preko telefona.

Hmmm.....Ehe,ja samo da se javim...Kako glasi sl.tema?

Ja se slažem, gde god je kenjaža na vidiku ja sam ZA pogotovo kad se umeša Tihi, ne može da izađe na dobro :D

ajde svi da se sprzimo sa malo kvalitetnog granja.....zemo?

Ja ću da budem SECURITY.

e mogu ja da budem diler.....ulaznica za show?

Ja cu da budem poznata doktorka-psiholog, koja ima objasnjenje za svaku pojavu i nastrano ponasanje gostiju show-a