Prijava

Sta se desava sa mojim profilom, pa umesto 0 poena i definicija imam -1 definiciju? Moze li se to regulisati?

Napiši definiciju.

Нешто се узјебало. Дешавао се тај баг и другим ауторима, то само каизен може да реши.

Влекс, у чему је фазон, зашто си оставио онај стари налог?

то је када обришеш дефиницију, губиш један позитиван.. Тј, добијаш један негативан. Јеси писао кад са тог налога?

Аксен, ја сам проучавао ту појаву Каизену да помогнем да се реши тога. То смањивање броја дефиниција је баг који се јављао у време кад је Каизен правио ного гробље и премештао дефиниције са старог на њега, дешавао се тај баг кад дефиниција буде обрисана као експлицитно вређање.

Пеки, јеси ти програмер?

Нисам, само сам гледао ауторе који имају негативан број дефиниција или негативну популарност, а немају дефиниције. Гледао сам зашто су обрисане њихове прошле дефиниције и стигао до неког закључка. А решио сам био и један проблем Каизену тад, тај фазон кад неко има популарност различиту од нуле, а нема дефке. :)

Sad sam napisao defku, i broj defki se povecao na 0, a moje defke nema, a skor mi je 4. Ovo prijavljujem samo zbog baga. Meni ne smeta :)

Tacnije, skor mi raste, a defke nema kod mene iako je ocenjuju. Kao da ona vise nije deo mene.

edit
Obrisao sam defku, imam 3 poena, a nula definicija.

edit
sad sam opet u minusu kao i na pocetku

Дешава се то понекад. Јебига, нисмо сајт Европске банке па да не сме да буде неки баг. Шта више, некако ми оно -1 дође упечатљиво за поједине ауторе.