Prijava

Ko je najbolji i najkompletniji beli igrac svih vremena? Ja sam uveren da je to Dirk Novicki. Ajde jos trojica da se sloze, pa da zakljucavamo temu.

Слажем се са Аксеном, Лери Бирд најбољи убедљиво.

Кад човек намести тројку... Јебем ли ти. Само да се прекрстиш, па да промаши.

Мислим да Лери држи рекорд у НБА по броју убачених тројки за победу, тако нешто.

Ех Дражен, човек није достигао ни пун играчки стаж, само што је ушао у легенду... Страјо, не слажем се..

1. Leri
2. Dražen
3. Dirk
4. Stiv Neš
5. Sale (možda subjektivno, al je ipak objektivno)

Ај ја ћу овако првих 5:

1. Лери Бирд
2. Џон Стоктон
3. Арвидас Сабонис
4. Дирк Новицки
5. Владе Дивац

Arvidas Sabonis :) Pa de znam , tesko je to pitanje...ajde nekoliko njih da stavim

Dirk Novicki
Navaro
Gasol
Kirilenko
Jason Kid

Jebem li ga , ne znam ,belci su uglavnom timski igraci ,niko se ne istice toliko individualno....

Ladno sam zaboravio Stoktona. :S Uskače ispred Neša.
Laki, Kid nije čist belac koliko znam. :)

Laki, Kid nije čist belac koliko znam. :)

и ја толико знам...

Наваро? Гасол? Дај, бре...

Сабонис, Новицки, Петровић, Бирд...

Само од наших међу најбоље могу да се сврстају: Дивац, Бодирога, Кораћ, Кићановић...

Ајде и ја да саставим листу као ви:

1. Бирд
2. Стоктон
3. Дивац
4. Неш
5. Сале Ђорђевић

Мада мој омиљени белац је Џејсон Вилијамс, садашњи плеј Меџика, мада је матор, када је био у Кингсима, био је ненормално добар играч.

Majk Bibi , bilo nekad...

Ево вам прва петорка:

Арвидас Сабонис
Дирк Новицки
Лери Бирд
Дражен Петровић
Дејан Бодирога

Majk Bibi , bilo nekad...

И за њега мислим да није чист белац...

А Нешу не бих сврстао ни међу првих 10... Тек после свих наших легенди

Биби нит је чист белац, нит је ни близу најбољих белих играча свих времена.

Meni je Dirk prejak u NBA, najbolji evropljanin. Da li je najbolji i najkompletniji igrac svih vremena, stvarno nemam pojma.

Pazi, od nasih zaboravljate Stojakovica. On jes' dejan cukic nekako, ali od svih nasih je najvise NBA uspeha imao, igrao po all star mecevima, i bio valjda u vrhu nekih sezona za mvp-ja.
Jedino sto je sranja pravio sa reprezentacijom, al valjda nije samo on za to kriv... Da smo imali Dudu Ivkovica pre jedno 7-8 god da vodi, druga bi prica bila sa njim