Prijava

Stojakovic Pedja, Dirk Novicki od ovih sto su aktivni...

Leri Brd, od neaktivnih

Ok Axene, poštujem i taj stav.

Ljubodrag Simonović.

Stefan Marković !
Hahaha, zajebavam es, on ne zna ništa.

Dalipagić i Kićanović.

Ovo ne kažem zato što sam navijač San Antonija, ali Điki (Đinobili) je kompletan igrač. Jedina mana mu je ta što "gine" za svaku loptu i često ima problema sa povredama, ali kad je on spreman, niko ne može da dobije ni Spurse ni Argentinu.

Od ostalih belaca, izdvojio bih još:
1. Novickog - možda najvišeg trojkaša u istoriji NBA lige.
2. Lerija Birda - takođe opasnog šutera sa distance koji je mogao da igra na skoro svim pozicijama.
3. Krisa Malina - otprilike "mešavinu" Đinobilija, Birda i Paspalja.
4. Braću Gasol - danas možda najbolje aktivne centre posle Dvajta Hauarda.
5. Divca - jednog od retkih centara koji su bili u stanju da se dodaju kao plejmejkeri.
6. Bodirogu - neverovatno "pametnog" i spretnog igrača.
7. Saleta Đorđevića - o njemu je suvišno bilo šta govoriti. Čovek je legenda!

Leri Bird,Radivoj Korac,Dragan Kicanovic,Drazen Petrovic,Arvidas Sabonis,Toni Kukoc,Dejan Bodiroga.

Bird
Dalipagic
Petrovic
Kicanovic
Stokton
Novitcki
Kukoc
Divac
Danilovic
Djordjevic
Sabonis
Djinobili

Sve su ovo vrhunski igraci. Igrali su u razlicitim vremenima, kosarka je evoluirala, tako da nema sanse da mogu da napravim neki redosled. Mogu samo reci koji mi je najdrazi, Danilovic.

Ono njegovo kucanje preko Sabonisa je prelomilo tekmu,zajeban je bio skroz...I prekinuo karijeru sa nepunih 30 godina.

Frajer nije imao postovanja na terenu, sve je gazio, bolio ga kurac ko je ko. A sve je mogao da igra, od 1-ce do 4-ke. Covjek se zasitio kosarke sa 29 godina i otisao da ladi jaja, a da je igrao jos 3 godine, mislim da bi cuda napravio u Evropi

Тони Кукоч, бре. А од Амера Бирд вероватно.

Slazem se.Osim muda,igrao je i glavom,a to posebno cenim kod kosarkasa.

Новицки, Ђинобили, Бодирога, Џејсон Кид, Наваро... мислим да су то најбољи које сам гледао.

Тони Кукоч, бре. А од Амера Бирд вероватно.

Nemam šta da dodam.

PREEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEDRAAAAAAAAAAAG
STOJAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKOVIIIIIIIIIĆ !!!!!!

za mene sale Đorđević!

Moj izbor je Đinobili, možda nije najbolji ali je svakako u TOP 1 :)

Aleksandar Saša Đorđević