Prijava

celt, nije da stojaković baš nema uspeha, igrao je 99 EP, osvojio EP 01, osvojio SP 02, to baš nije mala stvar.
ajd i ja da napravim listu kao

Dražen
Bird
Novicki
Gasol
Bodiroga
i u specijalnoj rubrici Sale Đorđević

Гасол бољи до Сабониса? Пих...

nije da nema, al mislim da je mogao vise, bez obzira koliko je...
stvarno je mogao da ostavi pecat da ga svako stavi na top 5 listu :)

Пеју су повреде сјебале задњих година, а иначе јесте фантастичан играч, пре свега шутер.

Ne znam koji je najbolji, ali Marka Jarića je sigurno najviše ukenjalo. Čisto da se oglasim ako organizujete i taj izbor.

stvarno je mogao da ostavi pecat da ga svako stavi na top 5 listu :)

Дејан Цукић године...

Čudi me da niko nije spomenuo Đinobilija. Meni se mnogo sviđa kako on igra

@ Nicklord
Tema se zove "Najbolji beli košarkaš svih vremena", a ne "Najbolji košarkaš Argentine na proteklom SP" :)

Mislim, volim i ja Skolu, super je igrač, al teško da može da se meri sa svim gorepomenutim. Zanimljivo da niko Đinobilija nije pomenuo. :)

Да ли се Кинези сврставају у белце? :)) Онда Јао Минг ,један од најдоминантијих центара свих времена....

Jbg,ne mogu da pricam o Drazenu i ostalima,nisam ih gledao kako igraju,tako da se moj izbor suzava na manje imena :) Petorka:
1.Bird
2.Bodiroga
3.Sabonis
4.Vlade Divac
5.Gregor Fucka....zezam se :D Detlef Schrempf!

e da stvarno, ĐINOBILI

е да стварно... Детлеф...

@black hole
pa to sam i kazo :D
Stvarno hteo sam Đinobilija da spomenem al napisah Skola verovatno pod utiskom sa svetskoh prvenstva :)

jedan je dirk novicki. pored toga što svi znamo da je najbolji, on je koliko sam uspeo negde da uhvatim, statistički najuspešniji ne belac, nego uopšte igrač koji je ikada igrao u nba. (tu se negleda timski uspeh, već njegov pojedinačni učinak, tokom godina)

Čudno mi je da niko u top 5 nije ubacio Tonija Kukoča! Jeste da nije naš, ali posle Lerija, on i Detlef su harali u NBA ligi, dok je to još bila ona prava liga. Ima na Vikipediji šta je sve osvojio, neću sad ovde time da davim, samo sam hteo da ga pomenem.

Ја га намерно нисам споменуо... Али то што је освојио не би требало да буде пресудно у овом избору...

Сви знамо да Миличић има шампионски прстен, да је 2. пик на драфту не знам тачно које год, али мислим да је 2003... Никад ништа на терену није показао... Не поредим њих двојицу, само напомињем...

Što namerno, zato što je Hrvat?
A jbg, ja sam kao klinac trenirao, dok je to još bila jedna zemlja, a on je tad sa Jugoplastikom (Pop 84) kidao, posle je otišao u Italiju i bio čak tri puta najbolji igrač Evrope, i normalno da mi je bio idol u svetu košarke.

A po meni je besmisleno pričati o NBA sada i pre dvadeset godina, ovo sad bi i Zmago Sagadin sa svojim ran-en-gan konceptom tamo napravio karijeru, a ovaj lik je to uspeo onda kad to nije bilo lako. Ovo je samo moje mišljenje...

Не волим га брате... Не знам, вероватно због тог Сплита... Клуб тек не волим, вероватно је на националној основи, али тешко да ја то желим да признам...