Prijava

Е сад... Коме волите да се завлачите у плинару, ал' онако јуначки, да уђу и пертле...?
Да ли су то модератори, виђенији аутори... Штатијазнам већ ко све може да буде. Ви то знате боље...
Поред тог питања, могао бих да додам и:
У коликој мери је то заступљено на Вукајлији?(ваше мишљење)

Ја се завлачим Краљу Гамбију... Због тога што мислим да ће да ме унапреди за чин...
А поред Краља, ту су и нови аутори са по 2 дефиниције... Само коментар на њихову осредњу дефку је довољан да они прочитају мојих 60-ак и углавном поделе плусеве... :))
Мислим да тога има на Вукајлији кол'ко 'оћеш...

Фигуративно...

Шта је Кензо? :)

Ja hocu da se uvucem Hrnjauu, ovako virtuelno, a postoje i neke autorke kojima bih ovako stvarno al samo kao vid kaznjavanja... nikakve seksualne zajebancije

inace mislim da ima puno toga i da se je jedno pola sajta nalazi u moderatorskom cmaru :)))

Stvarno ne znam koji je fol s uvlacenjem Hrnjauu. Meni je od pocetka bio neki levatikus, a misljenje od tada nisam mnogo promjenio. Tip samo konstantno brblja nesto.
Eto, ako moram nekom, pocecu da se uvlacim axen-u. Cini mi se kao da voli popit', a to cijenim.

Ahahahahahahahahahahaha koliko vi niste normalni! :D
A kad smo već kod toga, je li istina da se G tačka kod muškarca nalazi baš tu gde biste voleli da se zavlačite nekome? I šta onda postižete tim zavlačenjem, da li ličnu satisfakciju ili gledate da udovoljite onom kome se uvlačite? :))

Jа се завлачим Краљу Гамбију... Због тога што мислим да ће да ме унапреди за чин...

Polako, bićeš nagradjen za svoj trud, mladi plemiću. :)

Aha, Gambi se izjasnio oko svoje G tačke. A ostali? :)

Cini mi se kao da voli popit', a to cijenim.

А откуд то? :))

Стаклена изгледа да те нико не јебе за суву шљиву... :)) Напиши коме волиш да се додвораваш... :))

Многим вукајлијашицама конкретно. Генерацији мојој Мотики фигуративно.

А откуд то? :))

Vrsta zajebancije koju picis podsjeca me na moje ranije radove, dok sam se iole trudio. A posto sam ja svoju inspiraciju najcesce nalazio na dnu flase, napravio sam pretpostavku... :)

хахахах, одлично запажање... Лепо увлачење, истина, волим попити...

Стаклена изгледа да те нико не јебе за суву шљиву... :)) Напиши коме волиш да се додвораваш... :))

Baš ste smradovi, a samo sam bila radoznala! :)
A volim da se dodvoravam...hm...samo jednom. Ali on je banovan trajno. Odavno. Tako da ništa.

Стаклена Царице ;) Ко разуме-разуме.

ja bas i ne volim, isprlja se pisko pa onda moram da ga perem