Prijava

a kapiram sve, jebi ga ponekad radi picke moras pogaziti principe, al neki brate odu dalje pa stvarno pocnu da se uzivljavaju u pricu, na foru ja ne bi nikad mogo da jebem ovo, za nesto sto je koncenzus da bi jebo sa uzivanjem svako normalan.

mada mozda ne bi mogli da jebu, ti bi verovatno vise uzivali da njih neko jebe. u guzicu,.

a kapiram sve, jebi ga ponekad radi picke moras pogaziti principe, al neki brate odu dalje pa stvarno pocnu da se uzivljavaju u pricu, na foru ja ne bi nikad mogo da jebem ovo, za nesto sto je koncenzus da bi jebo sa uzivanjem svako normalan.

Realno, svi moraju nešto da žrtvuju, pa je to ok dok nije preterano.
Ali na internetu bre moraš to da radiš, još na nekom portalu koji nije sajt za upoznavanje. Koja je fora? Valjda vole da ih virtuelno potapšu po ramenu, e kad bi svi bili kao ti, i njima ego do neba.

Ko je zbog picke gazio principe taj se nije leba najeo. eo taman da sad odem s nekom prepickom na pice i da ona kaze e znas onu kardasijanku, jel da da ona ima preveliko dupe, ja bih rekao e nema, bas ima dobro dupe. A i siguran sam da bi ovlazila čuvši (jebena reč) taj čvrst stav i principe koje ne gazim zbog nje.

Ovako nešto? Mada jednoj osobi bih tako iskreno pevala, al' to je nebitno, i dalje je neki nivo nužne patetike. :D
http://youtu.be/lM5GNZR0szE

nerviraju me komentari na vestima tipa 'то је само једна страна приче, какав сте народ одма би осудили некога, ја бих прво сачекао да чујем и другу страну, сигурно то није било без разлога'

a vesti tipa "išutao dedu iz busa" ili "skinjara ubio dvoje ljudi na mrtvo" ili "šešelj iselio porodicu hrvata iz zemuna i još im nije vraćen stan"

Nervira me kad čekaš da dečko sa kojim te prevarila devojka izvrši samoubistvo da bi počeo da ga pljuješ, na četu npr.

šta vi, četeri, radite.

Ne uporedjuj nas stim govnetom!!!

nego šta si. mi, komentatori, nemirišemo takve na kilometar.

Pojedinac je ovde u pitanju!

celt
nerviraju me muskarci, koji da bi se ulizali i povladjivali ribama jedu govna sa komentarima kim kardasijan ima preveliko dupe (ovo je samo primer), ili jebi ga ona riba sto ti se ne svidja mi previse konjasta sa onolikim sisama i dupetom, ono je stvarno ruzno, slazem se zaklina, mnogo vise volim ravno dupe i kad zena mrsava.

teraj se dukatlijasu furundzijo, nes jebati.

Da dodam one u priči "ova riba je toliko konjasta da garant ima kurčinu u gaćama", ili oni koji kažu da "ova riba ne izgleda ženstveno". Mislim, stvarno...

Ko to izvršio samoubistvo?!

Novinarstvo u Srbiji, ako to uopste vise i postoji.

turi silikone riho

Kad ljudi pišu tipa "rekO sam ti", ili "biJo", kao da zvuči malo onako ruralno šegastično, ali da se ne pomisli da su slučajno stvarno nepismeni
I to ima čak ok likova, registrovanih godinama, koji to rade i to dugo rade i baš dugo to rade i često i nervira me to mestimično

mozda su nesigurni dal je sa J ili bez, konkretno za ovaj drugi primer, pa ajde da naglasim onda kao, ima i toga uveravam te..

edit i meni to tesko pada, ponekad me bole prsa od toga

Verujem ti, izijeme flipse, ali evo lik piše npr. "bolesTno dobro", znači sigurno zna da je "bolesno". Bolest ne bira

To ti je kaunte psihofenomen 'izvrnuti Vendi'. Takvo izražavanje je svojstveno ljudima koji smatraju da su komplikovani pa u svakom trenutku vole da potenciraju svoju navodnu prostotu kako bi posle lakše ispali prefinjeni jer vole da im se narod iščuđava.