Prijava

nervira me kad neki retard u kolima stane u kolonu ispred semafora, pa ostavi tipa 5m prostora izmedju sebe i auta ispred pa se polagano primice dok ceka, degenerik, kao da ce tako da ubrza semafor posto mu se zuri.

izgleda mi ko debil sto ne ume da pogodi iz prve gde da stane autom.

u 95% slucajeva imaju brojanicu ili muslimanski ekvivalent na retrovizoru, i voze bmw (bar u svajcarskoj)

Pa šta te remeti to, u prvu i polako za njim jbg

u prvu i polako za njim jbg

pa to me nervira. sto onda svi iza njega moraju da mile ko idioti.
ja ga sacekam da se priblizi uz onog napred pa se pomerim.

Pun mi kurac "Dnevnih doza ...." na Fejsbuku.

Cenzura u komentarima na sajtu Blica i sličnih novina, ne možeš budale zajebavati. :-(

kad na temi smesne slike ima svega sem slika. mislim, kace neke uslikane tekstove i to jos dosta puta na engleskom. jako smesno. ha-ha fazon.

ako se oko toga nerviras,onda je tebe zivot banja.

nije ali mi ide to na kurac.

nervira me entropija

i to sto su ljudi na vukajliji bezveze

Мало регионалног прозивања (све на основу личних искустава, немојте одма вилама на мене):

-Крагујевчани.
Упознао сам све укупно 4- 5 заиста океј човека оданде, сви остали који су оданде а с којима сам имао контакт су некако много надмени, много воле да мисле да све знају, да су најзрелији и да су сви спрам њих срање, а један из те екипе ми је ничим изазван претио да ће ми запалити ''моје мађарско село'' кад ме види само зато што сам из околине НС. Углавном, жицвира ме кад видим шта пишу по фејсбуци и причају уживо.

-Рођене новосадске ђевојке.
Много уображене, саможиве и превише урбане. Најбоље су ове са стране. Босанке рулз <3 (без ироније)

Brata šta nam pričaš, jel treba još nešto da ti kažem osim AleksandarKg i Drogirana Veverica??

I uz ta dva bilmeza još i straja. Pametnom dosta!

Ја причам само за ове што сам упознао, не за ове са екрана, сачекај да и њи' видим, ал да ме не чекају с вилама плс (прпа)

Нервирају ме фанови Гоше са раскршћа. Гоша јебени са раскршћа.

-Рођене новосадске ђевојке.
Много уображене, саможиве и превише урбане. Најбоље су ове са стране. Босанке рулз <3 (без ироније)

slazem se sa ovim u potpunosti samo mislim totalno obrnuto. Znaci sve si dobro rekao samo si pomesao koje su okej, a koje nisu

bosanke smaraju uzasno, dodje iz neke selendre i posle 15 minuta vec pocne da glumi neku veliku gradjanku

bosanke smaraju uzasno, dodje iz neke selendre i posle 15 minuta vec pocne da glumi neku veliku gradjanku

Plus milion ipo, samo meni ne smeta ko je odakle došao, naprotiv, volim da upoznam ljude sa svih strana, nego mi smeta što je "najglasniji" onaj koji nema veze s tim. Tipa gde ići, izaći, šta kako kad, koliko.

Što kaže moj ortak: "Čekaj srećo, polako, još ti treba da guliš đonove da samo upoznaš mesto, a ne da skačeš ko da ti je tata oslobodio mesnu zajednicu".

dodje iz neke selendre i posle 15 minuta vec pocne da glumi neku veliku gradjanku

По том питању, најгоре су ове из приградских насеља, које ставе на фејс да живе у НСу и стално слике из Лондона и Лазиног телета, а онда ватају ноћни за Каћ

ЕДИТ: Изнервирала ме ортакиња из Смедерева која мисли да зна Подбару боље од мене јер се ту увалила у стан

nego mi smeta što je "najglasniji" onaj koji nema veze s tim. Tipa gde ići, izaći, šta kako kad, koliko.

To, brate, baš mi je jedna čmarina iz Priboja objašnjavala koje su najjače navijačke grupe u Beogradu, ja mu kažem da me boli kurac za to, njemu nije jasno. Kaže, pa kako znaš gde smeš da se krećeš ovo ono.

ne kazem ni ja da mi smeta sto neko dodje sa strane, ali uzasno iritantno izgleda neka bosanka koja je tu 4 meseca i koja pokusava da bude mnogo urbana, za razliku od izvornih novosadjanki kojima to jednostavno stoji, ko sto kazu za Anrija da je kao rodjen sa loptom, tako i novosadjankama stoji nekako ta nadmenost, znaju da iznesu to..