Prijava

NERVIRAJU ME LJUDI KOJI SE SAMI POZOVU KOD TEBE I ONDA IH NE MO'Š IŠĆERAT IZ KUĆE

Јесам, колико видим и ти си, ништа се не мења.

Reci šta je zla kob sudbine.

Навићи ћеш се временом, не брини.

На злу коб судбине, како на шта.

Lepi ste, ne kenjajte i pomirite se.

Što ja? Pa ne moram da te gledam svaki dan, ne razumem...

Не мораш мене, мораш себе у огледалу...

Pa imam svoju sliku na avataru što bi se gledao u ogledalo?

Јој добро је, Дејане, ево и мени је драго што те видим, нећу се препуцават' с тобом, није ми баш толико досадно.

nije vas sramota, BLZ još na prošloj strani reko da ga nerviraju mama i ujak, a niko ne pita zašto?

ide mi na kurac "wont to tag kurac kuric?" pa kad vec znas ko je fejzbuce dechko taguj ga sam u dupe te jebem!

Nervira me što se svi cimaju prejako oko slave i pravljenja i posle kukaju kako su im dolazili svi živi i 4. dan im dolazi strina iz Ugljareva i više ne mogu da peru sudove i da žderu da se ne baci.

лол која сиротиња нема у 2014 машину за судове, то данас кошта фазон 200/300 јура

Nema se, loko, potroši se sve za slavu, a na slavu slabo se donosi u parama nešto ili u mašinama

Elem, nerviram me kad iz sažaljenja prema niskoprofilnom mentalnom sklopu neću da se izdrkavam na nekog, a taj me posle podjebava, a to se dešava često, ali šta ću kad sam sažaljiv i imam tu neku toleranciju prema tim ljudima, kapiram da nisu oni krivi, a i nikako da donesu zakone, da se to malo reguliše :(

Ima se mašina za sudove, ali ne pali se kad je svetac.

Pa ne pereš ti nego mašina.

Е, ал ови људи што немају ни микроталасну у кући, саклони боже, има шездесет година како су је измислили и опет одеш код некога и он пали ринглу од два киловата на петнес минута да би подгрејао сто грама бораније