Prijava

нервирају ме рибе са којима спика и дописивање иде све кул и онда кад треба да дође до договора за неко виђање и пиће, крену кулирања или договорићемо се или само синовање, а онда кад напишеш ништа, заборави да сам ишта питао или их обришеш из пријатеља јер који ће ти рендом риба (зна се зашто си их до тада имао у пријатељима) нити си социјални дебил да више од једанпут смараш за пиће, напрасно сутрадан добијеш поруку, што си ме обрисао, у гужви сам била соорру (да има их и неписмених), шта си оно реко, каћемо на то пиће? а и ладно је да се цимамо по граду можеш и да дођеш до мене хехе ;)

колико воле да их искулираш/испалиш/глумиш незаинтересованост је невероватно

jel imas neku drugaricu koja je dobra picka somy? baci pogled na njen chat history pa se javi.

Kad ljudi kažu da im je Nova godina ko svaki drugi dan.
Nije.
To je lep dan jer možeš da bacaš petarde. I jer možeš da zbrišeš sa posla ili iz škole i niko neće primetiti, jer su već svi polupijani.
I jer ruska salata, oko 2 kila salate ruske, ukusne.
I jer će biti Žikina Dinastija i Maratonci.
I možeš da ločeš lepo, bez tenzije.
I bude Grandovo veselje, a najbolji je deo kad svako peva po neki stih: Đani jedan, Šaban jedan i Zorica jedan.
I jer Deda Mraz.

Nisam sklonila jelkicu od prosle godine. Sad me nervira sto nemam sta da kitim.

Окити бор. Хњо, хњо.

Raskiti, da prostiš, pa ponovo.

Nemam ni ja sta da kitim :(

I pokvarila sam lampice. Nesto sam htela da prespojim dok su bile ukljucene i drmnula me struja. Bar sam u nominaciji za Darvinovu nagradu.

nervira me autor pesme oj glamocko polje ravno ne videh te ja odavno a volim te ludo ludo oj glamocu radona grudo

nervira me kad pijem pivo i imam 4 piva pa skapiram da vec pijem trece

Imaš jedno ipo?

pa jos jedno i bale na kraju flase

edit : koju cu da iscedim kao da je zadnja

НЕРВИРА МЕ ШТО НАШЕМ ДРАГОМ ДРУГАРУ СЛЕПОМ РЕТАРДУ МОРАМ ДА СЕ ОБРАЋАМ СА "СЛЕПИ", ЈЕР СЕ ПЛАШИМ ДА АКО МУ КАЖЕМ "СЛЕПИ РЕТАРДЕ" МОЖЕ ДА СЕ НАЉУТИ :(

Što bi reko Marinko Madžgalj u jednoj popularnoj domaćoj seriji- "Zovi me i krčagom samo me nemoj polomiti" hehe

ПРЕ БИХ ТЕ ПОЛОМИЈО НЕГО НАЗВО РЕТАРДОМ :*

Nerviraju me keva i ujak.

Jebeni semafor na starom savskom mostu, ono je nenormalno kako je taj semafor retardiran.

Opa desi Mesečka mačko! Jesi li i dalje gabor? pozz