Prijava

truleks sve to sto si rekao si u pravu.postavlja se pitanje, zasto oni to rade.zasto prave tolike hramove u zadnje vreme i postavljaju krstace.da nije napravljena ni jedna crkva u zadnjih 30 god opet bi ih imalo dovoljno.mnogo se para daje na te stvari, zbog cega

nemam ja ništa protiv krsta, samo da se pobode naopako!

ionako ce muslimani da ga sruse za koju god

zasto oni to rade.zasto prave tolike hramove u zadnje vreme i postavljaju krstace.da nije napravljena ni jedna crkva u zadnjih 30 god opet bi ih imalo dovoljno.mnogo se para daje na te stvari, zbog cega

Pa da bi to kroz trista i petsto godina bilo kulturno nasleđe i da bi na turistima zarađivali pomoću toga. Bio sam pre oko mesec dana u Pragu, svaka druga znamenitost ima nekakvu religioznu namenu. Pa jebi ga, kako ne shvataš? Oni rade za budućnost. Šta treba da obilaze, jebeni Beograd na vodi, koga neće ni biti? Tržni centar Ušće? Šta?

postavlja se pitanje, zasto oni to rade

ja cenim da je to iz jednog vrlo jednostavnog razloga - jer tako su u mogućnosti. Sama ideja da se izgradi nešto od 30 metara deluje zabavno, kao što su izgradili spomenik govnetu iz Valdemarovog linka, čisto iz zezanja. Meni u stvari nije jasno zašto se mi ovde čudimo tome, to bi bilo isto kao da amerikanci naprave gigantski spomenik Miki Mausu ili Australijanci kenguru. Totalno očekivana stvar.

Ja ustvari jedva čekam da se napravi da vidim to čudo. Moj konačni odgovor je: ZA!

A u kurac, u Americi prave spomenik onim njihovim precednicima u planini, a toliko crnčuga gladuje. Sramota, država duradi nešto!

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=190#post_3267345 nastavicu ovo da ponavljam jer i dalje to radite
imate stokholmski sindrom i mislite da neko ko radi lose po vas preocigledno radi dobro za vas

+napadate one koji kazu kako jeste...pa sta,pa sta,ok onda nek vas kradu ko vas jebe,nastavite da odjebavate one koji hoce da vas probude i ucine vam dobro a branite one sto vas kradu

Pa da bi to kroz trista i petsto godina bilo kulturno nasleđe i da bi na turistima zarađivali pomoću toga. Bio sam pre oko mesec dana u Pragu, svaka druga znamenitost ima nekakvu religioznu namenu. Pa jebi ga, kako ne shvataš? Oni rade za budućnost. Šta treba da obilaze, jebeni Beograd na vodi, koga neće ni biti? Tržni centar Ušće? Šta?

posto krst je preorigalan i nigde nikad ranije nije vidjen i svi ce u srbiju da dolaze da vide krst

truleks sve to sto si rekao si u pravu.postavlja se pitanje, zasto oni to rade.zasto prave tolike hramove u zadnje vreme i postavljaju krstace.da nije napravljena ni jedna crkva u zadnjih 30 god opet bi ih imalo dovoljno.mnogo se para daje na te stvari, zbog cega

Zato što hoće da ih apruvuje prosečna srbenda. Jebiga, dizanjem takvih spomenika, se jača "nacionalna svest". A time dobiješ samo više ovaca za šišanje.

Jebote, pa ti ako ne daš crkvi, neće da te kradu. I gotovo. Ako si u tom tripu, daj. Gotovo. Ako ti se ne sviđa to što ne plaćaju porez, ne daj svoje pare, pa je mogućnost da izbegnu plaćanja poreza na primanja tvojih para ravna nuli. E ako si revolucionar, idi pa im postavljaj bombe, bori se, itd. Samo ima ovde više zla nego što je crkva.

nije tako jednostavno
oni iskoriscavaju neciju veru da daju poruku ,,sto vise para das veci si vernik,,

udjes u crkvu svuda bukvalno sto ne stave natpis na ikoni ,,daj pare i budi dobar vernik,, sa svih strana to vrishti vise vidis novcanica nego ikona

Ti koji nasednu na tu priču budale su, i treba da daju. Al ja ne znam nikoga ko je dao nešto značajno za crkvu. Ne znam nikog ni ko iskreno veruje u boga. Sve u fazonu: ovo se valja, ovo se ne valja, blage veze nemaju. Crkva tu dođe onako usput, da svoju glupost ozvaniče.

sve je to tacno a ima i jos razloga..mozda one krstace nece da im donose pare ali su tu da uvek podsecaju narod kako je crkva bitna

...more nekome i guzica postrada...

Ne mogu reći da nije hrišćanska crkva ovde bila bitna, kroz istoriju. Više mi se sviđa da živim u ovakvoj zemlji nego u nečemu tipa Turske, Sirije, Iraka. Za to sam im zahvalan.