Prijava

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=191#post_3267414

pa ne bi trebalo da budes zahvalan nekome zato sto te ne tretira kao u siriji,iraku itd...to bi trebalo da se podrazumeva?

Samo zahvaljujući čuvanju vere predaka nismo prešli u islam. Tad nije bilo ateista, jbg, ako nisi bio pravoslavac, bio si musliman. Hvala ti sveti Savo što nisam musliman, ne sviđa mi se islam, u njemu imaš mnogo manje šanse kao nevernik. Ništa se ne podrazumeva. Otkud toliko Šiptara muslimana, otkud ih u Bosni, otkud u Makednoniji, na Kosovu? Neka, hvala. Hrišćanstvo je tolerantnije prema sekularnom nego islam.

sve manje postaje bitna zato i prave sve vece gradjevine.da se oni pitaju vratili bi se u srednji vek..

Po mome mišljenju, kao i uglavnom kad se nešto
gradi, poenta je da se skupi novac i prelije u privatne džepove.
Ako mislite da projekt vređa inteligenciju, pročitajte komentare
na portalima. 2/3 je negativnih, ali 1/3 je sasvim dovoljna...
Čist vašarski biznis!
Laku noć!

https://i1.wp.com/25.media.tumblr.com/tumblr_m9gd5kRfpo1qb98uxo1_500.gif

sve manje postaje bitna zato i prave sve vece gradjevine.

Naravno, to za hramove kapitalizma ne važi.
http://thumbnails-visually.netdna-ssl.com/tallest-buildings-in-the-world_50290c342eb4b_w1500.jpg

Koji kurac smeta nekome krst?
Pa da se u RS gradi krst, 98 % ljudi bi bilo za.

Ne, onih 2 posto su ostali da zaista žive tamo.

oll, moras biti objektivan...da je drzava digla spomenik od 50 metara u vidu buksne, reci iskreno jel bi se bunio?
ovde je vise problem sto je u pitanju crkva na koju su mnogi ogorceni i alergicni

mada bi bilo do jaja imati neku dzinovsku buksnu i legalizovati koriscenje droga na nekoj planini recimo u istocnoj srbiji, bile bi milijarde priliva od turista. I jos da se izmisli neka do jaja prica, tipa ukleta planina. Dolazili bi englezi da se drogiraju samo tako.
A i omladina nam se svakako drogira da sad vece cudjenje izaziva kad se sazna za nekoga da ne uzima nista nego obrnuto.
Ne pusis maru?? cekaj, jel me zajebavas? ne uzimas ekser na zurku? cekaj, jel si ti peder?

mi smo srbi bi sve nesto da vatamo korak sa svetom al ne vredi nam kad nas je 99,9% i dalje zatucano, tj netolerantno i misle da je samo njihova strana u pravu

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=191#post_3267397 tek sad vidim ovo sto si editovao za postavljanje bombi i to
1.nisam revolucionar,mozda malo i drugim nekim putevima,evo forum npor hahah voleo bi da imam mesta na teveu da objasnim ali jbg sta bi mi to znacilo kad oni kojima se objasnjava su toliko zatucani da kad im nesto objasnjavas dozivljavaju kao napad na sebe i to je veliki problem,kad je neciji mozak takav
2.ne znaci mi ovo mnogo,pogotovo ne toliko da bi rizikovao svoj zivot za to...pricam i iznosim svoje misljenje za sta forum sluzi isto kao i ti
3.bomba ne resava nikakav problem ni u kom smislu,morao bi biti ekstremno glup da tako nesto uradim cak i da sam toliko naprzen,nije problem u jednoj prostoriji i da se moze razneti bombom
4.ne mislim da uopste treba iko biti raznoshen bombom nego da jednostavno se samo prepozna kako stoje stvari,da imas pravo da kazes kad nesto ne valja u ovoj drzavi a ne da budes ucutkivan kada saopstavas nesto za sta dajes argumente da je tako...neka univerzalna pravda bi bila da svi popovi sto su manipulacijom uzeli pare da ih vrate i odu u zatvor

...nema nama spasa...

http://vukajlija.com/forum/teme/1384-sta-te-nervira?strana=192#post_3267444 a jbg brate ne bi se bunio jer te pare nisu uzeli lazima i manipulacijom ti sto su je podigli...ako jesu onda bi se bunipo

oll, moras biti objektivan...da je drzava digla spomenik od 50 metara u vidu buksne, reci iskreno jel bi se bunio?
ovde je vise problem sto je u pitanju crkva na koju su mnogi ogorceni i alergicni

mada bi bilo do jaja imati neku dzinovsku buksnu i legalizovati koriscenje droga na nekoj planini recimo u istocnoj srbiji, bile bi milijarde priliva od turista. I jos da se izmisli neka do jaja prica, tipa ukleta planina. Dolazili bi englezi da se drogiraju samo tako.
A i omladina nam se svakako drogira da sad vece cudjenje izaziva kad se sazna za nekoga da ne uzima nista nego obrnuto.
Ne pusis maru?? cekaj, jel me zajebavas? ne uzimas ekser na zurku? cekaj, jel si ti peder?

mi smo srbi bi sve nesto da vatamo korak sa svetom al ne vredi nam kad nas je 99,9% i dalje zatucano, tj netolerantno i misle da je samo njihova strana u pravu

ja sam bio vernik nekada mislim ono isao sam u crkvu jednom godisnje fazon ahahah i jos sam tad bio bolesniji nego sad sad fazon radim vernickije stvari nego tad satro vernik onaj najgori i znam taj jebeni ambijent u crkvi koji je podesen da ti bude neprijatno ako ne das pare,ne mozete mi reci da nije tako

šta pričate to blesani xD

pričamo da je srpska pravoslavna crkva usko spregnuta sa državnim aparatom, mafijom (na isto mu dođe), a pre svega sa UDBOM , što traje najmanje od 1945. godine,
a preko istih i sa stranim obaveštajnim službama te da nije u službi ni Boga,
a najmanje svog naroda.

ma nemoj mi bulazniti, molim te :)

Vid' ćune.... Prava pionirska!

исус коначно провалио да га јајаре у мантијама искоришћавају за личну добит

Što nemam mjeru u piću. Što me posle pjanjenja kad se probudim boli glava. Što mi se razveže jezik kad popijem.