Prijava

Zero, u kategoriju koju sam pomenuo spada "omladina", da se tako izrazim, a ti si - pod uslovom da ne zapostavljaš decu kao Seltik hehe - u fazonu "bolje da imaju oni nego ja".

Ja od ne tako davno sam navukao fetiš prema obući. Sve pare odu na cipele. Pre dve godine našao neke Hilfiger boots na sniženju tipa 15 soma, ja imao oko 10 i matorci zamalo krenuli u štrajk glađu ne bi li me sprečili. Kao, "Srbija sva jadna i bedna, ljudi nemaju leba da jedu a ti kupuješ cipele od toliko" :(

Nije to slučajno. Za petnaest soma možeš nabaviti odličan komad obuće, a sranje telefon. Samo si krenuo linijom manjeg otpora.

Hahaha, dobar. Ok onda, besne gilje, šulja, sako/kaput i cvaje > besan telefon

:D

ako ne shvatas znacaj flegsipa u drugoj deceniji 21. veka verovatno ne treba ni da ga imas, isto ko sto moja baba ima mobilni sa tasterima da pozove i javi se, ali sredjujem joj sad neki android da moze preko vibera da se ne trosi

Realno, veća je fora da si obučen ko klasa i izvadiš neki praistorijski telefon, pričaće oko tebe: ovaj čovek robuje samo sebi i ne jebe trendove, gospodar je svog univerzuma i želim da budem kao on/da me jebe/

Rađ da l treba da napomenem da nosím 6300 :-D

a naravno da je prelose da si obucen ko cigan i da vadis ajfon siks ali takve jos nisam video

lako se kaze 80te,90te,a nema neko takvo ime za prvi decenije 21. veka a rado je se setim

sve sto se kaze je glupo ili lomljenje jezika

A STA KAO NISAM U PRAVU

ne moze se reci dvehiljadite jer to je ceo milenijum a nulte zvuci preglupo

I "desete" zvuči jadno!

kako me zalude ovaj olanik, pet minuta mozgam kako može da se kaže

Ili desete, još gore. Dvehiljade desete - predugačko i glupo.