Prijava

Радјард Куплунг
Radoje Cincar

...glupi trend dupliranja postova na forumu, dosadno je i nije šaljivo uopšte. Bilo je šaljivo donekle prva dva dana, sad je iritantno.

I samo da predupredim šaljivdžije koje bi i ovaj post duplirale, sad nije fora xDD

Радјард Куплунг
Radoje Cincar

...glupi trend dupliranja postova na forumu, dosadno je i nije šaljivo uopšte. Bilo je šaljivo donekle prva dva dana, sad je iritantno.

I samo da predupredim šaljivdžije koje bi i ovaj post duplirale, sad nije fora xDD

ArminVanBuuren
PuppetMaster
Pадјард Куплунг
Radoje Cincar

...glupi trend dupliranja postova na forumu, dosadno je i nije šaljivo uopšte. Bilo je šaljivo donekle prva dva dana, sad je iritantno.

I samo da predupredim šaljivdžije koje bi i ovaj post duplirale, sad nije fora xDD

Cincar hraniš li golubove po parkovima?

Pipnem svaki lebac kad odem u prodavnicu.

Ničim izazvana nadogradnja aplikacija na telefonu, posle kojih iste ne rade!!! Jbm im mater! Trebalo mi 15 min da otvorim hrom!

Nerviraju me previse bliska prijateljstva izmedju profesora i studenata koja idu do te mjere da se ispijaju kafe, ogovaraju privatni zivoti ostalih profesora i komentarisu fotografije po drustvenim mrezama.

To je nepotrebno i neprofesionalno i smeta mi jer ne mogu da se odbranim od studentkinja koje mi pricaju o privatnim problemima profesora koji me ne zanimaju i koji me se ne ticu.

Jbt nekad su se ljudi sramili nekih stvari danas zadnje vreme doslo ladno tek tako kazu e ja sam peder, lezbo, isis, sudent, musliman, cigan, ateista...

Hahahaha aj preko svega da predjem ali sto je sramota biti student?

Studenti su gowna, zato

Nerviraju me ovi smradovi što SVAKI DAN ZOVU I HOĆE DA MI UVALE JASTUKE DASKE ZA PEGLANJE VIBRATORE PA MAMU VAM JEBEM POČELI STE DA ME ZOVETE I NA MOBILNI SVE VAM JEBEM
sad je zvala neka Borica, odmah sam spustio, brate jel moguće da se Borica zove puši ga Borice neću da kupim tvoj jorgan

Pozovi mts i reci da ti to smeta, čuo sam negde da mogu da ti skinu broj sa nekog kurca spiska valjda koji se daje tim prodavcima. Pozovi pa vidi

Opasno me nervira trend da je besan mobilni obavezan pre svega. Ok, ko ima para i zna prioritete, poštujem, ali jebote kad vidim nekog lika ili ribu cepa besan telefon koji mu košta dve plate a nosi Wink patike ili, u najboljem slučaju, neki Reebok koji je pre tri godine kupljen na akciji i poderao se. Dobre gilje, šulja i cvaje plus ok fon > besan telefon, Wink + Timeout + Konfekcija "Šipovo"!

Zaboravili smo kako se uspostavljaju prioriteti. Al ajde, kamo srece da i meni obicna kocka plastike bude najveca radost.

Nisam opterećen materijalnim.
Nosim Wink patike, farmerke Bros - Novi Pazar i Lumiju i odličan sam đak.