Prijava

sto suk ne kapiram

Pa ti da si ga ukapirao i ne bi bio neki šuk XD

aj ne seri sta onde ima da se skapira

labokv
sto suk ne kapiram

ok uvlacis se provu jasno mi je

Ovde fali jos samo slika labokva pa da mars picketina bude potpun jebem im majku labokv

sajt je pun picketina znas i sam.10 balavaca se okomi na jednu osobu a pojedinacno su 0.bohora kad bi navatao negde on bi verovatno cucno, zastitio rukama glavu i molio me da mu oprostim.
edit:preklinjao i plakao, da budem precizan

Haha zamisljam tu scenu.

Jepse, Ćilmo!!!!

Koliko je debilno napisati da se neko uvlači nekome na Vukajliji i to u drugoj polovini 2016. godine, pa koji kurac. A i ja sam totalno van profila nekoga kome bi se iko uvlačio jer me totalno boli kurac i ne spadam među ljute glave jer sam totalno opušten na šegu na svoj račun.

A Labo i proziva ljude na trošarinu u momentima ludosti kad ne odgovara za svoje postupke. Takav bi i onog ludaka Tasmanijkog đavola prozvao na ferku, a ova ga išutirao i posle izbo mačetom. Kad je pod sedativima, Labo je jedan pravi pacifista.

Aj šlihtanje i to, al nisam očekivao da će Bohor ovoliko da se ukenja od Laba.

Hvala bogu na Vukajliji, nikad ne bih saznao da Tasmanijski rukuje mačetom i da Prov Labokvu daje sedative.

ljute glave

Sto nisi, bas jesi

Proviron brate sto nisi ljuta glava bas jesi ja mislim

Više ljudi može da potvrdi da sam izuzetno ljubazna glavica i blage naravi.

nikad ne bih saznao da Tasmanijski rukuje mačetom

Ne znaš za Tasmanijskog đavola?!

Provu fali koji cm da bude ljuta glava xdd

Realno. Da sam 190 visok, to bi druga priča bila.

sta da zakljucim iz njegove izjave da si mi suknuo a nije imao nikakvog osnova da pomisli tako nesto, jedino sto sam mogao da zakljucim jeste da ti se uvlaci.ja ne znam sto si ti pun besa ok sto ga verbalno ispoljavas ovde na forumu u rl bi dobio batine.tebe mogu da bijem jednom rukom, ja imam 190 i 95 plus sam aikidoka i kikbokser.vezbao sam ta dva sporta godinama