Prijava

kalemegdan

-ajde da obujemo ove djak sport patike i ajmo malo na kalemegdan

-Ja ti nisam ovako za kafiće i klubove, više volim da se prošetam po Kalemegdanu i to.

Hahah imam ovakve jako slicne

JEBEM VAM MATER KEROVI MRTVI SVE VAS TREBA POBITI GOVNA

Cenim da su mu neke lutalice odgrizle i preostale prste pa je zato besan...

Mozda su mu pojeli domaci pa je besan sto nece dobiti peticu :D

A možda je mislio na policajce kao kerove, sigurno je bio na mitingu opozicije pa su mu policajci odgrizli prste :DDDD

Mozda je izlivao plocu na pomocnom objektu pa su mu kerovi sve izgazili dok je bio na pauzi da jede :D

Možda su mu povadili iz kese bajat 'leb koji je skupljao celu noć da se prehrani :D

(ovde smajli ide samo jer je arming u pitanju, neprijatno bi bilo inače)

ahahahah mora da su ga pojurili kad se vracao sinoc odnekud

ili to ili su mu macku udavili

:'(
Šta su ti krivi psi, armine i to još mrtvi psi

Hahaha mejmuni

U 4 ujutru laju dzukele nenenormalne jebene hrani ih neki matori govnar jebeni, razmisljao sma majke mi da ih otrujem toliko idu na kurac al ne znam kako

A ajde sto su lajali do negde pola 5-5, nego komsija majmuncina stan iznad mene od 9 krenuo da busi pa kunem vam se do sad bez prestanka busi, tacno namerno radi prljavi govnar znaci nemoguce je da neko toliko busi jos se cuje providno jbeno tacno je uzeo neko drvo i samo zabada mozda ga to zabavlja mamu mu jevem glupu u picku i nista drugo se me cuje ni kucanje neko ni kurac pa jebem li vam mater sta hocete vise od mene ko ovu dramu rezira nek ime moje ne bira za uloge sto nikada nisu moje nek zivot moj ne reskira na srecu nek ne forsira ljude sto im snovi kaput kroje

kad čujem od random ciganina "oće li biti za neko pivce"

Slažem se, isto od cigana kad čujem "200 dinara za 3 korijenovanja, ajde reci šta treba, 225? 15, živa ti deca, ajde daj 200 dinara šta ti je to"