Prijava

Скроловао сам пар страна и мислим да нико није предложио ову тему. Без обзира што многи вукајлијаши пљују фејсбук, неминовно је да је на истом сајту преко 1.4 милиона људи који су из Србије, вероватно и доста њих регистрованих на овом сајту.

Да ли постоји могућност да се уведе опција Facebook connect помоћу које бисмо могли да се логујемо на наше профиле на вукајлији без да куцамо корисничко име и шифру уколико смо улоговани на фејсбук профил? Многи сајтови су увели ову фору, попут Youtube-a, erepublik-a ( за њих знам пошто сам редован тамо, верујем да их је још доста јер сам виђао и на другим сајтовима ).

Нпр поред линкова за регистрацију и пријаву да се дода FB Connect дугме?

Такође бих се придружио иницијативи да се уведе опција share за кориснике улоговане на профил на вукајлији, већ помињаној овде:
http://vukajlija.com/forum/teme/12771

Дај бре неки конструктиван предлог, gamby, немој ми урличеш по теми :D

Ma daj, dosta nam je Fejsbukera i ovako, treba još da im olakšavamo. Ja bih uveo prilikom registracije pitanje "Da li ste za Vukajliju čuli preko Fejsbuka?" I kad kliknu da, komp im se samouništi, ili samo ne mogu da se registruju nikad. IP block. Mada je bolja prva opcija, al' ne znam koliko je izvodljiva.

:)

Може, батице. Што више, то боље. Више квантитета, мање квалиета. Екстра.

Ura!

Za gambyjev prijedlog o samouništenju kompa.

Може, батице. Што више, то боље. Више квантитета, мање квалиета. Екстра.

Još kad Fejsbukeri uplate ktitor da bi mogli da piskaraju do mile volje statuse svojih ortaka - ma sjajno ima da bude.

Ma daj, dosta nam je Fejsbukera i ovako

Gambi, mogao si to i meni da kazes, a ne da saznajem preko nekakvih foruma!

Mrzim te brate, pomiri se sa tim. :)

Gamby, пријатељу, а како уопште неко може да чује за вукајлију данас? Једини начин је да им пошаљеш линк неког постера или дефиниције, а то можеш или преко мсн-а, скајпа, мејла или фејсбука.

И чему тај отпор према фејсбукашима, као да смо сви ретардирани ако имамо фејсбук профил? Пре бих рекао да сте ви ограничених размишљања и тешко прихватате нове идеје.

Такође, ако неко купи ктитор налог опет може да буде банован, тако да не може да пискара до миле воље којекакве глупости.

ZycloN, хвала на мишљењу. Само мислим да је овако практичније приступити профилу на вукајлији, није питање да ли ме мрзи или не.

Чекам одговор неког од модератора, од вас нема `леба :D

Ne verujem da će ovo biti.

A kako smo mi čuli, dok još nije bilo postera, a Vuka ni nije bila popularna uopšte? A?

Aj bre, mojne te priče. Sranje ti je predlog. Što se mene tiče, jebeš i predlog i Fejzbuk.

Zašto onda jednostavno ne promenimo ime u Fejsbukajlija i nek ide sve u tri lepe.

Мени ортак послао линк неке дефиниције путем мсн-а па сам се регистровао...
Уосталом, овај предлог неће доводити нове чланове са фејсбука, само ће олакшати логовање постојећим, тако да не знам што сви кукате...

A ja hocu da na vukajliju udjem preko perilice za sudove,ali jebiga ne moze.

I da,predlazem da se uvede sistem ,,Connect'' za ves masinu. I za sve.

Ako neko ima da odbije predlog neka ga slobodno odbije,uvazavam svacija misljenja.

Pozdrav.

Super Markо - покушај да убациш то као свој предлог на форум, можда ти админ и услиши жељу...

Ja bih da kad kliknem na "dodaj definiciju" izadje mali hrčak na mi na norveškom poželi sreću i skuva mi belu kafu.

gamby i ja bih da dobijem zeleno kad god mi neko oceni definiciju, al ne može!

I da dodam, ič se ne slažem s predlogom, ako zanemarimo to što će gomila nekvalitetnih stvari da se pojavi i što bi se sve srozalo, zamisli koliki bi problem bio oko prijavljivanja, postojali bi članovi sa istim imenima, ljudi bi na fejsu menjali svoja imena, ovde bi nastao haos sa autorima. Ni tehnički se to ne bi moglo dobro odraditi, da ne pričamo o potencionalnom zilju.

Ja hoću fejsbuk sa sve emo ćarapama :)