Prijava

Чињеница је да међу поповима постоје разни умоболни људи.
Ево, на пример, овај лик:

http://www.youtube.com/watch?v=PRbH9BL2DzU
(Пушачи, обратите пажњу! Прозива вас да сте Сатанини синови!)

Узгред, ту говори како је Васа Острошки зажвалавио мртву жену (чиста некрофилија), па је ова оживела.

Што би Данкан рек'о - ЉОЉ.

У овом клипу назива Дарвина масоном:
http://www.youtube.com/watch?v=7vTEJvnZ520

Позната је ствар да попови имају велике приходе (многи чак и свој ценовник), а да их је држава (тачније наш затуцани државни врх) ослободила плаћања пореза. Вероватно се плаше да ће Бог да их казни ако наплате нешто попу.

Имају све могуће привилегије, попусте, чак им сви устају у аутобусу (што је ретка ситуација, јер већина вози бесна кола), а понашају се бахато. Позивају на националну мржњу и шовинизам, као и на нетолеранцију према мањинама (попут геј људи нпр.) што би требало да буде кажњиво законом.

И поред тога, држава им свесрдно помаже, као и народ.

У чему је ствар? Да ли мислите да треба променити критеријум према овим друштвеним паразитима, опорезовати их и изједначити са осталим грађанима или им и даље дозвољавати да искоришћавају ретардираност народа по коме јашу.

Kad se država konačno sekularizuje (za sad je to mrtvo slovo na papiru), tako da konačno prestanje masovno zidanje verskih objekata (godišnje se podigne više crkava nego škola), kad prestanu da se ulažu sredstva za nefunkcionalne građevine (80 000 evra košta onaj krst na ulazu u KG) i što je najvažnije, kad se religija u školi bude izučavala samo kao sociološki fenomen, možda ovakvih likova neće biti, a i ako ih bude, niko ih ozbiljno neće shvatati.
Fiskalizacija crkve pod obavezno. Račun za krštenje, račun za venčanje, 18% poreza državi i molim lepo.

Hahahaha kakva budala :))

Džimi, svaka ti dala za ove klipove, ulepša mi dan. :))

Da li ovaj prvi pop kaze da je Vaslilije Ostroski usao kod tog coveka u necemu plavom, a da je to pre nego sto su ga presvukli?! Hoce da kaze da ako su ga sad presvukli u crno onda ce tako da se pojavi.
U jebem ti.
Moram da probam da ga prizovem, mozda su ga presvukli u roze u medjuvremenu. Svasta.

Najjače je ovo za Darvina. :)

А овај Јоил је изгледа неки џек. Изгледа да је идол стада. Ово је исто хит. Американци, муслимани, Индуси у паклу, само Срби и Руси нису:

http://www.youtube.com/watch?v=HY0tYA2D0js

:))

Ima li Tudjman drva da se grije tamo u paklu? :))

Znam slučaj kad je pop uzeo ženi zadnjih 80km iz kuć ez sahranu muža. Inače žena ima troje djece, slabo stoje fonansijski. Gdje je tu hrišćanska ljubav? Sve bi ja to na kolac. Ima onih dobrih, al' skoro izumrla vrsta...

Можеш ли папо да убијеш Србина?
Наравно. Можеш да га убијеш и да те не осуде...јбг такав је живот...

Знам и ја једног океј попа. Предавао веронауку у мојој школи. Штета што су такви људи у сенци ових будала.

http://www.youtube.com/watch?v=xjqMI_PZod0&feature=related

Hahahahaha!

A imao sam i ja jednog popa carinu koji je predavao veronauku meni u prvom srednje. Doduše, više smo pričali o muzici i motorima, jer ostatak odeljenja nije baš zanimala veronauka.

Будите срећни што има толико лоших, јер не бисте знали да цените онај 0.0000000000000000000000000000000001% добрих.

Sad si mi našao zanimaciju, slušam popa kako bulazni na JuTjubu. Hahaha :)

http://www.youtube.com/watch?v=3J7iWg2Bmeo

Кад су скенером снимили личну карту, на њој пише ''одричем се господа

Узмите личну карту, али ЧИПОВА се чувајте!

Колико ретардиран неко треба да буде неко да ово изјави? :/

А пази коментаре:

Немојте узимати биометријска документа, то је крађа потенцијала сопственој души, гдје благодат напушта душу док јој се приближава сила која човјека везује за сопствено тијело.

Даће Бог да се изборимо са тим. Сада сви знају за то зло. Ако Господ уреди да до тога дође биће добро а ако не, опет, слава Богу, уредиће макар да нађемо мало имање далеко од града.

Да да, тачно. И што каже "ShowingTheHidden" хвала Богу што нам Он даде и оца Јоила. Увек је О Ј без компромиса.

Tako je ! Са злом нема компромиса ! Брате, хвала Оцу Јоилу и теби што постави овај видео !

Ови људи имају право гласа! И ви се залажете за демократију?
Каква црна демократија, ово треба све у казан.

Ne svidja mi se sto je rec o etiketiranju,jesu popovi vecinski ljudi koji samo ubiraju med sa svojih pozicija,uz to jureci svoje interese,takodje voze opasna kola i deru za sahrane krstenja i vencanja.Mada opet postiji susta suprotnost poput naseg Patrijarha Pavla,is'o cevek peske i gradsikm prevozom uvek postio sam pravio odecu a ono sto je meni jako drago cevek je i gitaru svirao.

na zalost popovi nisu bestidnici samo u drzavi Srbiji.
U hrvatskoj se zna.
Ako presveti u kuci ima sluzavku. Onda je trpa ko ludjak.
Ako ima slugu. Peder je.
I to cela carsija zna. Amin.
Istina tamo bar ne kradu manijakalno ko ova stoka ovde.

Ovo mi je najjača tema na forumu :)

Ali jeste zabrinjavajuće što takvi imbecili imaju pravo ne da glasaju, nego da dišu.

Mada opet postiji susta suprotnost poput naseg Patrijarha Pavla

Тај је био тежак националиста и мрзитељ комшијских народа, а био је познат и по мизогинији. Говорио је да жене нису достојне уласка у цркву, јер могу црквени под да упрљају менструалном крвљу. Вероватно га нису апдејтовали, па није сазнао да је патентиран хигијенски уложак још у прошлом веку. :))

Trebalo bi provjeravati uzgajaju li ikakve opijate u manastirima, jer ovo svjestan čovjek da govori...