Prijava

Јесте то за Павла све тачно,ок то је заиста за поштовање. Али шта вреди кад на једног таквог дође 100 ових бахатих плус 50 ових лудих?

Ови људи имају право гласа! И ви се залажете за демократију?
Каква црна демократија, ово треба све у казан.

Ако тако гледамо онда према тренутном стању у земљи неће нас остати ни шшака јада....сви би некога у казан-маса би ове што воле Гранд, а ови што воле Гранд би металце јер мисле да су дивљаци и наркомани апсолутно сви. Онда доста њих би ове попове док би попови ове што не верују у Бога. Многи би да гурну у казан ове што још готиве Милошевића и његов режим, а онда би ови што га готиве, логично, све који нису за њега да кокну...на крају оде маст у пропаст...ови што би остали ће се преселити што у Беч што у Чикаго и ћао.
Е супер изрежирала сам пропаст земље Србије. Кул.

Ma na par klipova se vidi pivo u čaši, bar mi tako deluje :)

hahahah, eto tako bradata budala interpretira evoluciju. Ovaj maloumnik je obrnuo okamovu britvu na onu tupu stranu, pa misli da je jednostavnije objašnjenje za nastanak čoveka od evolucije, to da je nevidljivi čika sa nebesa pucnuo magičnim štapićem i iz prašine stvorio Adama. Ironično je koliki je ovo majmun

Ali nema potrebe za u kazan. Moja utopija (za koju sam nažalost svestan da nije ostvariva) bila bi jednostavno zakonski ukidanje njihove delatnosti kao što je slučaj sa drugim gatarima i drugim sujevernim delatnostima koje se suštinski ne razlikuju od popovske. Po meni ne postoji ispravan pop, jer on sam po sebi propoveda bajke i tera ljude da u dvadesetprvom veku zanemaruju razum, pride im otimajući pare, doduše uz pristanak ovčica. Meni je najjače to što se oni nazivaju pastirima, a maloumnike okupljene oko njih nazivaju svojim stadom, to je ipak tako precizno definisan poredak i verovatno jedina istina u celoj priči. Crkve bih pretvorio u muzeje i narodne kuhinje, a narodu bih zabranio da se u njima moli, ali ne onako staljinistički, već samo onako, opalivši ga po džepu nekom simboličnom sumom...

http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php a ovaj sajt i tamošnja pitanja pastiru sam izvalio nedavno i kad poželim dobro da se zabavim, ja odem na taj sajt i čitam pitanja i odgovore. Probajte, nećete se pokajati.

Filantropofobe, ako se ikada sretnemo imaš pivo od mene za ovaj sajt.
Zagrcnuh se od smeha jebote. :)

Ovaj mi je najjači: http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2074

hahaahah idi begaj ovo je cirkus, meni je ovaj favorit http://www.svetosavlje.org/pastir/index.php?qa=2069 jebene goleme zveri

beži bre, ovo su ozbiljne psihoze jebote, što kaže Džimi ovi glasaju, eeeeeeeeeeeeeeeeeejjjjjjj!!!

Ај да смислимо неко ретардирано питање и да поставимо тамо? :))

Типа:

Имам комшију који слуша хеви метал по цео дан! Носи црне металске мајице и оне војничке чизме! Да ли ће Сатана ући и у мој стан као што је ушао у његов?

Зашто ми дајеш луде идеје? Идем да их зајебавам!

Ovo sa Hari Poterom je pobedilo.....Alal im vera kako neko moze da ima onoliku inspiraciju.....Pa njegove definicije bi bile defke svaki dan ovde....

Moja utopija (za koju sam nažalost svestan da nije ostvariva) bila bi jednostavno zakonski ukidanje njihove delatnosti kao što je slučaj sa drugim gatarima i drugim sujevernim delatnostima koje se suštinski ne razlikuju od popovske. Po meni ne postoji ispravan pop, jer on sam po sebi propoveda bajke i tera ljude da u dvadesetprvom veku zanemaruju razum, pride im otimajući pare, doduše uz pristanak ovčica. Meni je najjače to što se oni nazivaju pastirima, a maloumnike okupljene oko njih nazivaju svojim stadom, to je ipak tako precizno definisan poredak i verovatno jedina istina u celoj priči. Crkve bih pretvorio u muzeje i narodne kuhinje, a narodu bih zabranio da se u njima moli, ali ne onako staljinistički, već samo onako, opalivši ga po džepu nekom simboličnom sumom...

Ај да смислимо неко ретардирано питање и да поставимо тамо? :))
Типа:
Имам комшију који слуша хеви метал по цео дан! Носи црне металске мајице и оне војничке чизме! Да ли ће Сатана ући и у мој стан као што је ушао у његов?

Ali jeste zabrinjavajuće što takvi imbecili imaju pravo ne da glasaju, nego da dišu.

Trebalo bi provjeravati uzgajaju li ikakve opijate u manastirima, jer ovo svjestan čovjek da govori...

Daj bre ljudi, gori ste fundamentalisti, i zatucaniji ste od ovih popova bem vas. Isto, samo na drugu stranu. Ne generalizujte toliko...

Јанковићу, постави им нешто за метал. А ја ћу да линкујем онај мој постер од Павла, да видим како ће да реагују на то. :))

Đe se god obrneš, ovaj Džimi bogohuli... Sramota :D
Ja sam mislio da ih pitam da li svi kraduckaju ili neki kradu, a neki ne

Bravo, imam i ja onaj moj poster za isusa, pa da ih pitam kako je moguće da on drži ruke kao da je metalac

btw... nemojte pogresno da me shvatite, ne volim popove ni ja.
al mi oni komentari gore kod ih ovaj pop ostroski postavljao :)

Džimi aj postavi ono tvoje keve ti :)))

Горећете у паклу! :)

Bože, oprosti im, ne znaju šta rade.