Prijava

Kako naslov kaže dugmić "ne kontam" izmedju plusa i minusa da i mi glupi imamo kako izjasniti se o posteru i definiciji... sramota je da pucamo minuse xD

Naravno ubaciti i rubriku sličnu omiljenom poster/def dana za tu opciju... xD

a što bi rekao maxo (bruce halter) da se vodi statistika kolko ima glupana pa da im se možemo prilagođavat xD

Ozbiljno....

druze ja sam krajnje ozbiljan!

Živjela partija glupih!!!

nisi obavezan da ocenis definiciju. Uvek mozes u komentaru da napises sta ti nije jasno sto se tice definicije, a ako te bas interesuje ko je napisao, lepo se izlogujes i pogledas... Lock bih predlozio... Ima par ozbiljnih tema ovde...

Ja sam prije za to da se uvede i treća ocjena, koja bi bila "šamar". Znači, kad neko napiše nezanimljivu definiciju ili napravi racku poster, da mu lupiš pomenuti "šamar", a sve u cilju osvešćivanja autora s kreativnom blokadom da prestanu da silovanjem pokušavaju da doprinesu sajtu.

Slažem se sa Meśom.... Za budalaštine šamar, i da mu odleti 10 poena odma'

Iseci levu ruku, razapeti na krst i spaliti na lomaci. Dobro ruku ne mora, zbog tehnickih problrma sa razapinjanjem.

Podržavam prijedlog.

Da se napravi to jebeno dugme, ako treba platićemo ali bi to bilo kurvanjski i kapitalistički sa vaše strane. Da mi platimo. To.

LM (duvajte ga, ne želim da pišem elem), ima stvarno definicija koje ja lično ne kontam. A i većina raje ne konta. Među tim definicijama su i neke moje. O tom - potom.

Dajte nam dugme i da se pokazuje na našem profilu: DEFINICIJE KOJE NE KONTAM, pa da mogu kasnije posvetiti više vremena tim definicijama.

Prijedlog dobija ocjenu -2 od mogućih 10 jer imam neki osjećaj da ove kuronje bole kurac za nas i da će sve pičiti po njihovom nahođenju. Manjina je ugrožena. Jeb'o vam ja mater...

To nije fora, mogao bi svaki pajvan da drma to kad mu se ćefne. Mi koji definišemo sleng bi imali sve defke krcate tim.