Prijava

Лестата за председника! Маскота Говнијаде мора бити џиновска мува.

Ma ja sam samo ukrao foru od političara, kontam da oni tako rade.

Јел се говна једу рукама или кашиком? Мој ортак каже да морају да се једу рукама, да можеш прсте да полижеш, док је мени некако логичнија кашика, једеш ко сладолед, из неке чинијице.

meni e najveci problem kolicina, el mora bas 500 grama posto sam na dieti

Ахахахахаххахаха, сељак је НЕПРЕЈЕБИВ. :))))

ja bi ga na kriske i preliv od cokolade
ako ne moze tako prelijem ga topljneim kackavaljem
ne smem da kazem mmm... :P

Kako degutantna tema. :]

Замислите следећу ситуацију:

Питање је живота и смрти. Рецимо, живот особе коју највише волите зависи од тога да ли ћете... да попушите курац? Ево, ово мене занима. Јбг, што кварим тему али ако може неко и успут на ово да одговори. Да ли би га попушили и како би га попушили? Питање је за мушку популацију али може и за женску ако не воле да блајве...

П.С. Опрост'е што сам сељак ал' занима ме.

Па није фора, ако си већ поставио питање Самхаине, одговори прво ти. :)

Пих, Пеки, шта сад, треба да испаднем педер? Па поставио сам да се неко други упеца. ;)

Наравно, пре бих јео говна него пушио. Ево још једно питање, сад ми пало на памет: да ли би га пре пушио да те нико не види или би јео говна пред свима тј. обрнуто, у зависности шта ти је горе.

?

Kad bih ga umotao u tortilju, mogo bi ga pojedem na keca. Mnogo volim tortilju.

el mora bas 500 grama posto sam na dieti

Opušteno, govno ti je posno... :)

Opušteno, govno ti je posno... :)

Sad si Seljaka bacio u razmišljanje...sigurno razmišlja o premazima...

što se recpta tiče ja bih najviše volijo (ako ja spremam ručak) da bude samo dinstano sa pavlakom, kao kad praviš jaja sa pavlakom. A ako meni spremaju volijo bi baš da bude tek malko rešije spolja a da unutrašnjost ostane sirovo, nešto poput bifteka, naravno onako da cure sokovi napolje kad sečeš.

Prijatno svima :)

Samo da je dosta slano i nije problem.

Alo konobar, može jedno masnije, pokriveno tucanim bademima i sa grančicom ruzmarina. Posle mi poserite jedno u fišek za poneti, kao desert, a na vrh stavite jednu višnju, molio bih vas - bez šećera!

Džimi, od ovog trenutka si moj apsolutni idol.
Sve što sam ranije pomislio i rekao o tebi, pada u vodu (da ne kažem da sam pojeo sopstvena govna).
Ti si genije stimulisanja ljudske ludosti a to treba poštovati.
Dakle, ti zabaciš udicu i svi ovi dobri i inteligentni ljudi počinju da pričaju o tome kako bi i pod kojim uslovima jeli govna.
Ja sam duboko impresioniran.

@Advokat ne spemuj sa glupostima već daj neko rešenje,

svi mi svakodnevno jedemo nekuvana govna a ovo nam je jedinstvena prilika da od muke napravimo zadovoljstvo. Zato bolje ubaci jedan recept.

A to što se tiče Džimija je ona varijanta kada ideologija pobedi svog tvorca što će reći tema je toliko kul da je nebitno ko ju je pokrenuo iliti da su govna ipak pobedila :)

ps priloži recept grrrrr :)