Prijava

Đe me nađe! Sa sledećim autorom moguć svaki dogovor!

Sledecem autoru obecavam ono sto on/a obeca sledecem autoru. :)
Tegla ajvara gratis.

Sledecem autoru obecavam ono sto on/a obeca sledecem autoru.

Ti bi da se kitiš tuđim obećanjima?
SA obećavam pečenog vola i Seku pod šatorom za celo selo ako pređem cenzus u njegovoj mesnoj zajednici.

Sledecem autoru obecavam dve defiicije dana (zaredom) i tri postera na kojima ce mu mase klicati "Bravo majstore!"

To su nerealna obećanja, nemojte slušati Remorkera, jer ne može imati toliko duplih, ali zato JA obećavam da ću sledećem autoru...čekaj malo, zašto moram nešto da obećam, samo ću da vas navedem da pomislite da nešto obećavam!

Natnat laze dok zine! A pri tom nista ni ne obecava. Al zato ja! Ja cu uciniti sve sto je u mojoj moci da svetlu buducnos priblizim ovim nasim krajevima. Cak i ako je ne priblizimo tako blizu, izgradicemo autoputeve da moze brzo da se stigne do nje... Ko ima kola... Neku fancy zeleznicu da obecavam - to bi bilo bas providno.

E ovaj Remorker laže kao da je Tanker. Moj čovek. Koalicija je na vidiku. Narode, obećavam svima doček Nove godine na Trgu, ali ovog puta sa ugrađenim podasfaltnim grejanjem!

Obecavam ti da ova jesen nece biti kisovita sve do oktobra.

O hvala ti, pa za moj rođendan da pada jel? Obećavam da neće biti zime ove godine, ukidam je specijalnim lex specijalisom!

Obećavam besplatno zdravstveno osiguranje za sve građane rođene pre 1914. godine!

Obecavam hleba za sve!

Obećavam penziju od 25. godine života!

Obećavam dobre naočare zimi.

Evo ja se kunem da necu biti predsednik ako me ne izaberete.

Обећавам му шаргарепу, европску шаргарепу!

Obećavam Big Ben sledećem za 2000 evrića

Obećavam mu da će biti ishejtovan.

EDIT: e jebiga de baš moderator da mi zapadne.

Obećavam mu da ću da mu prdim na slavi, da mu pojedem sve salčiće i svu rusku salatu i da ću da mu muvam obe tetke iz Nemačke.

Ja obećavam da ću mu na svakoj definiciji ostaviti komentar SDFAHSBGHAERGHBDFBGVHBHVB BHVBADFHBVAHFBVHBADFDHBVHABBBBBBBASDHGUJ666