Prijava

Prvi put sam sad gledala , pa za ove dve epizode sto sam odgledala ono, ne mogu da kazem da su losi odrazdjeni a nisu bas ni ono vrhunski. Mozda dobiju buducnost ako ubace malo vise humora. Ili da se malo lepse cuje. Inace svidja mi se kako su pojedini detalji odradjeni ;) kao na primeru ova epizoda sa trafikom skandal,gloria :) mislim da su to detalji koji se najvise primete iako su veoma sitni.

Haahahha , e ovo je dobro sa ``mladicem`` :D

Fora je:U slucaju nuzde pozvati dr Dabica.
Valjda nesto i bude.

ja njima predviđam budućnost! e sad, kakvu - to će tek da vidimo! (a mogu i prošlost da im predvidim!)

Ja podržavam. Samo napred, iako nisam odgledao. Volim kad se ovako nešto pojavi u Srba.

Prvi deo i nije nešto, ali drugi je do jaja. Bilo bi lepo da se ovo nastavi.

Da kad bi nastavili bilo bi ekstra.Konacno nesto da valj a da je nase.

Svetsko,a NASE! :)

Ја мислим да је несадржајно и недуховито. Покушао сам да се насмејем, али ми није пошло за руком. Анимација је океј, али ликови су стравично ружни. Просто, да не добијеш жељу поново да погледаш.

И гласови су никакви. Глас у анимираном филму МОРА да буде упечатљив, да се памти. Исто важи и за стил причања ликова. То не сме да буде неки свакодневни глас попут овог/ових.

А и ово:

Ово је покушај да у Србији заживи анимирана серија

је тотално безвезе. Кад сами себе дефинишу као ''покушај'', како могу да очекују да успеју?

Мислим, нисам хејтер, подржавам ангажман људи на оваквим стварима, али брате... Ово је туга.
Кад сам прочитао оне коментаре на Јутјубу, стварно сам МНОГО више очекивао.

Dobro,to je tvoje licno misljenje.Ja sam reko da iznesete utiske a sad kakvi su oni...

prosle godine su se svi lozili na ovo,meni nista posebno nije

Prvi deo-glup, drugi-mocan. Vidi se napredak. Jedva cekam treci deo ako ga bude uopste.