Prijava

Добро, ова скроз лево је жнару. Ова напред ђене-ђене. Трећој се не види фаца.

@ophidia Ne kažem da su bog zna šta, ali svejedno, uporedi ih s feministkinjom.

Ovako: žene imaju pravo da ih jebem, a muškarci ne. Ko je u lošijoj poziciji? :)

Jedino za Erzebet Batori mogu da kazem da je imala prava na kojima bi joj pozavideo svaki prosecan muskarac.

Znam da se trećoj ne vidi faca, ali ne verujem nešto da bih se oduševila da se vidi.
Feministkinja nema šminku i nije negovana, to je uglavnom razlika. Svaka žena koja je negovana može da izgleda lepo.

Kad ja budem umro žene će biti u lošijoj poziciji. Neće imati oko čega da se okreće njihov svet. :)

Ovako, smatraj me ako hoćeš šovinistom, ali ova feministkinja je ružna ko grob. Pa pošto ne može da bude žena u pravom smislu te reči, smisao svom besmislenom životu daje feminizmom. Ne znam kakvu bi ova terapiju i šminkanje morala da prođe pa da liči na nešto. Ne razumem što me teraš da objašnjavam očigledno.

Muskarci retko zavide zenama, dok je suprotno cesci slucaj.

Ne razumeš zato što ne znaš koliko šminka može da utiče na izgled.

Pa pošto ne može da bude žena u pravom smislu te reči, smisao svom besmislenom životu daje feminizmom.

U pravom smislu te reči, misliš lepa, glupa i zaobljena? Zanimljiva mi je ova stavka da je život besmislen toj ženi zato što muškarci ne misle da je ona lepa. Naravno, potpuno netačna i smešna, ali i zanimljiva.

Znao sam da ću biti optužen za površnost. :)

Ne razumeš zato što ne znaš koliko šminka može da utiče na izgled.

Ma ne znam, sigurno.

Šta misliš, da je dobra riba i da je redovno kreše dečko(koga nema), misliš li iskreno da bi se majala tim glupostima?

Moj deda je meni govorio da se samo babe sminkaju jer su matore i ruzne, a da je moja mladost meni sasvim dovoljna. Naravno, nisam ga slusala...

Svaka žena koja je negovana može da izgleda lepo.

Не може.

Само ћу рећи једну чињенуцу, тј. две, а то су:
Уставом и законом србије сви грађани имају једнака права и једнаке санције сем жена или мушкараца.
Мушкарац не може бити силован, и самим тим не може да тужи жену за силовање, из чега следи да мушкарци имају једно право мање.

ШТА ОЋЕТЕ ВИШЕ КОЈИ КУРАЦ??? ТРЕБА МИ ДА СЕ ЖАЛИМО ДА НЕМАМО ЈЕДНАКА ПРАВА КАО ВИ.

Ovako: žene imaju pravo da ih jebem, a muškarci ne. Ko je u lošijoj poziciji? :)

2 najjaca komentara :)

Ovaj Džimi deluje kao neko ko je mnogo prošao u životu. Hmmmmm... Za njega ću da glasam.

Hahaha Ofi ovo je najveći fejl ikada. :)

Šta misliš, da je dobra riba i da je redovno kreše dečko(koga nema), misliš li iskreno da bi se majala tim glupostima?

Pa posle ove rečenice si definitivno optužen za površnost! XD
Mislim da postoje ljudi koje se zanimaju za najrazličitije stvari i nije im samo seks u glavi. Ne znam zašto je ispalo da sad ja branim tu feministkinju, pošto sam isključivo pljuvala one tri gaborke. U suštini, mislim da su muškarci mnogo srećniji kad su u vezi, žene su ipak mnogo zajebanije, ne odnosi se to puno na njih.

Mislim da postoje ljudi koje se zanimaju za najrazličitije stvari i nije im samo seks u glavi.

Pojedinci ili većina?

Ne znam zašto je ispalo da sad ja branim tu feministkinju, pošto sam isključivo pljuvala one tri gaborke.

Ako su one gaborke, šta je onda feministkinja? Idemo u krug, a i objektivno nisu baš gaborke. Ne teraj me da guglam slike pravih gaborki.

Pojedinci ili većina?

Pojedinci uglavnom, od mase ništa pametno ne očekujem.

Ako su one gaborke, šta je onda feministkinja? Idemo u krug, a i objektivno nisu baš gaborke. Ne teraj me da guglam slike pravih gaborki.

Znaš kako, to je već pitanje ukusa. Meni je jednostavno sve što je preterano i veštačko poprilično ružno. A te devojke i ta žena nisu za poređenje, pošto se ona odrekla šminke i normalne odeće da mi ne bi polemisali da li je ona dobra riba ili nije. Verovatno joj je muka od tog gledanja žena kao na objekte.

Маса за Тому гласа.