Prijava

Šta ste se navadili na čoveka. U pravu je. Tema je krajnje patetična i ne zaslužuje da bude samostalna. Da je više ovakvih slučajeva ovaj sajt se ne bi razliovalo od ostalih "ja te volim" i "zagrli me mama" sajtova. Uostalom, sve objavljeno podložno je komentarima.

filantrofobu aj leba ti samo si jos ti falio da se upises ovde. Nidje veze jebote
lestatu. hahahahahha prvi put se nasmejah danas :D

То је мој човек! :))

Dzimi je indirektno priznao da mu je Filantropofob dupli nalog :))))))

Kvariti tudju romanticnu zamisao i emotivni izliv ljubavi...koji pri tom nemaju ama bas nikakve veze sa tobom, i to komentarima "slusaj, dete, ima da lizes to sto si napisala za godinu dana", izraz je ili krajnje zlonamernosti, ili cinizma. Nadam se da je ovo drugo, ali i u tom slucaju treba znati da je cinizam otrov za dusu, koji ne treba deliti sa drugima.

Ne da zvucis kao neka ozlojedjena baba-usedelica ("on ce tebe, dete, iskoristiti i ostaviti!"), nego pri tom kvaris dozivljaj ljudima koji sa tobom nemaju nikakve veze. Gledaj svoja posla, ako vec ne umes da cestitas, barem precuti i pravi se pametan na drugoj temi! Na dupe bi prolajao jbt!

Od mene najiskrenije cestitke rokejndzl i baraku :)

Hvala Jericho od srca

A ko ce da otvori temu o pobjedi Dodika na izborima?ccc
Vas dvoje, iduce godine napravite grupu na fejsu :D

Mifka, Barra, mrzi me da čitam ostale postove.. no..
vi ste meni preslatkiii! i džimi i celt su matori i smaraju -.-

daklem, uvek sam za ljubaf jelte ;)
<2+1

Rokejnđel, Barakuda, pošto ni ja nemam para za poklon vama, daću vam po 5-6 pluseva. :)

Хвала вам свима од срца :))))))))

Рокејнџел, кад си ми већ крала фотку са профила на фејсу и поставила је на групу ''Џими, наћићу те у граду'', могла си макар да узмеш неку на којој ми се не види и ортак, знаш. :)

Мислиш вежбанку за џарање?

Vidis sta se desi kad se smejes tudjim emocijama?

Нисам ја крив што неко са шеснаес' година има толико танке живце, па пада у ватру због једне конструктивне критике, па не може да се искулира. :)

Мислим, и мени свашта кажу на овом сајту, али ме у суштини заболе за њихово мишљење, а камоли да им крадем фотке са профила и качим по интернету.

Džimi zar moraš sve da upropastiš? -.-
ono, kloni se ove teme ako ti tol'ko smeta.

Ko u mene dira u minsko polje gazi. Drugarica i ja smo te vidjale u 31 kad smo isle na fizicko i lozila se na tebe. Sad cu sve da joj ispricam uz kafu :))))))))))

Drugarica i ja smo te vidjale u 31 kad smo isle na fizicko i lozila se na tebe.

Е, сад креће расплет. Идем да направим кокице. :)

Узгред:

Džimi zar moraš sve da upropastiš? -.-

Шта сам ја СВЕ упропастио? :))