Prijava

Moj zivot je moja stvar

Сад више није, објавила си део њега на форуму. :)

Kao sto sam rekla, iza svojih reci stojim i ako treba da pojasnim ili ponovim nesto uradicu to vrlo rado na cetu (posto volim javno) ili na PVT (jer ti volis privatno). OK?

Ма, бре, искулирај се. :) Шта има да ми објашњаваш, све је јасно.

Moj zivot je moja stvar
Сад више није, објавила си део њега на форуму. :)

Истина. :D

Nema zaključavanja dok Barakuda ne ostavi komentar :))

Nema zaključavanja dok Barakuda ne ostavi komentar :))

Тако је!

Vojtek jel to sto sam deo svog zivota objavila na sajtu znaci da sam ja taj deo svog zivota ubila?! To je i dalje moj zivot i moja stvar, samo sto ja nisam sebicna, pa SVOJE delim i sa drugima. To je moj stil zivota i ne kajem se

Moj decko sada kaze da namerno nece da ostavi komentar da ne biste ovo zakljucali. Ja sam ti Dzimi ponudila da ovo resimo van ove teme, ali posto neces onda cu da zamolim prvog moderatora dobre volje da ti sve komentare pobrise.

Али нико није рекао да ће ово да се закључа и НЕЋЕ се закључати. То си ти нешто истриповала. Капираш?

Тачније, закључавање теме ћеш ти сама да тражиш кад се мало оладиш. :))

Ma kako da ne. Da necu mozda od tebe da trazim?! Ajde majke ti ako si uopste ljudsko bice dodji na cet ili mi napisi PVT pa da se nesto dogovorimo. Mislis da ja volim da se svadjam sa celim svetom?!

Ма, ЗАШТО да ти пишем ПВТ? :) Шта да се договарамо? Да бришем постове? Нећу да их бришем. Отворила си тему да би се изрекламирала и свако има право да коментарише, па и ја.

Или си очекивала само коментаре типа ''awww, swatko'', или ''медени сте'', ''баш сам срећан због вас двоје''? :))

DŽ, a da ja sad napravim temu o našoj onlajn ljubavi, jel bi se ljutio ;P

DŽ, a da ja sad napravim temu o našoj onlajn ljubavi, jel bi se ljutio ;P

Хаха! Немој, постидео бих се. Ја сам стидљив.

Хаха! Немој, постидео бих се. Ја сам стидљив.

Pali babu da ti štrika Najke :)

Aj bre ostavite devojku na miru. Uradila je sta je uradila mante se corava posla.
Dzimi ogavno je sto trolujes i zajebavas celjade namerno. GOri si od sevasta.
Shana ja vam zelim jos dvesta godina ljubavi a svaki put kad budes imala potrebu da branis svog decka ja cu imaginarno da ga napadam. tu sam za tebe :)

Mislim da bi bilo fer da ti i ja obrisemo komentare na ovoj temi i da ako bas treba da se raspravljamo nastavimo ovo negde drugde. Moj decko vec nervira i pitanje je momenta kad ce da uskoci da komentarise. Nabijate mi pritisak sa dve strane.

Hvala Jano i da znas da me prosla ljutnja jer znam da nisi zlobna. :)))))))))))

džimi, bezobrazan si.

moje čestitke barakudi i rokejndžel, pa da možda organizujemo i neku svadbu :)

edit: džimi, govno jedno!

Hvala na cestitkama Surovi. :)))))))))))))

Džimi, dežurni krpelj. 'Ajde da samo brblja na ovoj temi, nego to radi na svim temama. Imam utisak da je ZycloN tebe definisao na ovoj definiciji: http://vukajlija.com/pusokar Baš ću da ga pitam da li je to tako. Pošto se detalji u ovoj definiciji poklapaju sa tvojim aktivnostima na ovoj temi. ne moraš baš svakoj čorbi da budeš mirođija.

Уууу! Баракуда се изнервирао! :))

Ma nisam. Samo sam pronašao neku paralelu. :P