Prijava

Al se bogu hvala vise ne lozi. Ima decka ZDRAVIJEG i lepseg od tebe

daj, džimi, koji ti je vrag? zašto si takav smarač? što moraš da im rušiš sneška? pa sve i da je rockangel napravila neku VELIKU grešku (a nije, pobogu, pa nije smak sveta, šta si se toliko uspalaprcao), kakve to veze ima sa tobom? i šta, ti nisi pravio greške sa 16 godina? pusti bre decu, nek se vole, nek prave greške, nek objavljuju svoju ljubav na sva zvona. samo je napisala koliko ga voli, a ne kako mu ga blajva!
lepša mi je ova grupa od svih onih smaračih u kojima svi nešto raspravljaju...

rockangel, barracuda, čiča i ja vam od srca želimo sve najbolje. :**

А што сте се сви ви наврзли на мене?
Један коментар написах, и одма' лавина - хоће људи очи да ми ископају.

Откад је забрањено писати на форуму?

Господе Боже. Рокејнџел, ти се сад поншаш као ови хомосексуалци који одржавају параду. Замисли да сви сад направимо по једну овакву тему. Свако од нас има неког кога воли и ко му је драг, али то је лична ствар. Не треба тиме да парадираш као ови што парадирају својом сексуалном оријентацијом. То је просто нека приватна ствар и само иритираш и изазиваш реакције. Лепо прослави са својим дечком годишњицу или шта већ, волите се, будите срећни. Нема потребе да о томе сви распредамо овде, на сајту, чија сврха није то. Ја разумем да си ти у пубертету и да би најрадије целом свету рекла колико си срећна, али нема потребе за тим. И ја сам имала те фазе. Из овог угл гледано, најболје је да се малко прибереш, нико ти не жели овде зло, нити ти се замера, просто те саветујемо. И није лепо да по фејсбуку качиш свашта нешто ружно. Колико сутра ћеш се смирити и биће ти криво што си увредила Александра.

a što si se ti navrzao na njih? i nije stvar u tome koliko si napisao, nego šta si napisao...

nije zabranjeno pisati na forumu, ali i ti, kao i svi mi, moraš da budeš spreman da se nosiš sa odgovorima na tvoje pisanje.

Колико сутра ћеш се смирити и биће ти криво што си увредила Александра.

Није ме увредила уопште. Разумем је. Пубертет. :)

a što si se ti navrzao na njih? i nije stvar u tome koliko si napisao, nego šta si napisao...

А шта сам написао?

nije zabranjeno pisati na forumu, ali i ti, kao i svi mi, moraš da budeš spreman da se nosiš sa odgovorima na tvoje pisanje.

Ја се носим са одговорима. Не носи се ова што је отворила тему, него ми краде слике. :)

Dzimi sta si ocekivao!? Da cu da drhtim zato sto ti kritikujes i pretis. Samo ti sanjaj da si ovo uporpastio! Barracuda i ja se smejemo na sav glas i uzivamo punu podrsku vecine.

Katja izadji iz Dzimijeve bulje na svez vazduh

ја мислих да је ово нека спрдња, и таман почех да се смејем.. кад оно.. ај бришите ово срање, кога још занима годишњица двоје младих, сем њих самих и евентуално најближих им пријатеља..

Hvala lemaji, cici, JTU i ostalima na podrsci

Ako je pubertet, to je razlog vise zasto nije trebalo da negativno komentarises. Cudne su to stvari, ti lupis nesto samo da bi pokazao da zracis mudroscu (eee, dete moje, sta ces sutra ako raskinete?), ejndzel u besu sto se rugas njenim emocijama i kvaris romanticnu ideju, okaci tvoje slike...i na kraju neki bolid koji sve shvata ozbiljno, a nema tri ciste u glavi, naleti na tebe na ulici i prebije te kao konja sto mu je Surovi obrisao neki debilan poster sa Milisavom (a on misli da si to bio ti).

Ima li ovde naravoucenija, ili ne?

Други разлог је тај што ћеш, кад то пукне између вас, а пући ће кад-тад, јер сте још клинци,

ovo je jako ružno. ko si ti da im govoriš da će kad-tad raskinuti? kako ti možeš to da znaš? ako si neki prorok, de reci meni oćul' povišicu skoro dobiti? nemoj da si takav, to nije lepo, stidi se...

to kako se ti nosiš i da li se nosiš, u to neću da ulazim... a to dal' ti je ukrala sliku, drvene bojce, ili plok broj 5, to vi deco rešite među sobom....

over and out. peace.

Dzimi da neces mozda da me banujes sto sam ti kacila slike po fejsbuku?

hahahahahahaha

ova stvarno okacila dzimijeve slike :)
sad si najebo dzimi. postao si selebreti... ima da pokrivas lice kad te slikaju :)

Девојчице, ти све редом вређаш, а тебе нико до сад увредио није, нити ти једну ружну реч рекао. Али баш нико. Претерла си заиста. И сви ви остали, шта је браните. Сад треба сви да мјаучемо овде и уздишемо јер неко двоје тамо има годишнјицу. Боли ме дупе баш. На овом сајту то нећу да гледам. Ајде да сви пишемо кад смо родили сина, постали тетке, стричеви, раскинули, кад нам је баба умрла, кад смо сарму завили....О јебем му сунце више. И нема проблема, заобишла бих ја ову тему, јер ме нервира, што ћете ми сви посаветовати, али брате, она на свим темама једно те исто тра ла ла. Шта хоћеш ти мала? Јавно признанје да је Џими пајван а ти као неки виртуелни победник или шта већ. Ајде, смири се и пут под ноге. Воли се са својим дечком и воздра.

katija škk? o.0 ono, ne kontam ko je ova persona.
celt, bi da ti napravim sličnu grupu, a? a? xD

Najgore (ili najbolje) od svega je sto su i jedni i drugi u pravu, nama sa strane je skroz kul, posto na farmi nema svadje, pa eto barem ovde malo neko perje da poleti.

Jel` ste razmisljali da se nadjete na Trosarini?

Christine, sta ne razumes? mene je uvredila, pa se shodno tome ponasam. Ako ne kontas ko je ova persona, ne moras ni da komentarises. Niko nije imao lose namere, ali ona izgleda sve shvata preozbiljno. Pa sad najbolje da dopustimo da se neka devojcica izivljavava, kaci slike sa komentarima d ti dodje da povracas. Ma daj... Pubertet ok, ali nekultura....