Prijava

kako bre drkas u turskom sedu pa totalno je nezgodno!

rek'o mi neki lik da namažem BenGay neku mast,

Ja bih posumnjao u njegove namere da mi kaže tako nešto.

Još ako je saznao da drkam u turskom sedu... Tačno hoće tom kremom da me preobrati... U krv mu jebem...

Kakva je ovo fora da se mora imati 50 pozitivnih ocena iz definicija da bi mogao okaciti poster... 2 potpuno razlicite stvari, jednom u zivotu sam otisao da procitam definicije, i generalno ne zanimaju me... Zasto uskracujete ljudima postavljanje postera? Ako nekom sine neka dobra ideja, ne moze da postavi zbog definicija... Ako ste vec uveli to za postere, uvedite isto i za definicije pa da svi budu zadovoljni. Ne volim da se raspravljam, ali mislim da je ovo bezobrazno :S Ne mozete naterati nekog da postavlja definicije ako to ne zeli, a na sajtu je samo zbog postera, kao ja na primer...

Završio si karijeru.

jednom u zivotu sam otisao da procitam definicije, i generalno ne zanimaju me...

У брате, сад си се поставио Блеку на волејчину...

Aha znači ti predlažeš da moramo skupiti 50 poena od postera da bi pravili definicije, a 50 poena od definicija da bi pravili postere.Usvaja se...

Ako ste vec uveli to za postere, uvedite isto i za definicije pa da svi budu zadovoljni.

hahahahahahah epic

Što vodite politiku, kad mi niko nije odgovorio dal' će me muda peći ukoliko budem namazao BenGay i drkao u turskom sedu? lol

Što vodite politiku, kad mi niko nije odgovorio dal' će me muda peći ukoliko budem namazao BenGay i drkao u turskom sedu?

Malo na početku, nije strašno.

Malo sam zakasnio pa zaključaše onu temu o moderatorima. Ne mogu da poverujem da modovi rade besplatno. Iskreno mislim da se malko foliraju, ovo što oni rade mora da je plaćeno bar par iljada evra mesečno.

Serb, u poverenju, svaki muški mod dobija uz kintui bonus u vidu 2 meleskinje koje ga oralno zadovoljavaju dok briše definicije. Ovi što rade na posterima, imaju beneficirani radni staž. Za žene je, naravno, zadužen Leksington Stil.

Како коме. Мени нпр. плаћају у овцама.

Frenki, brate, al' se ti razumeš u muda. Svaka čas'.

Poznavalac sam te meterije. Voljan pomoći. Ko god ima neke dileme neka mi se obrati putem PVT-a.

Bleki pa to sa meleskinjama i nije tako loše, samo skupo brate. Ali ako se tebi sviđa onda je u redu.

Džimi ti si znači pastir ovećeg stada. Ako, ako budućnost je u poljoprivredi.

Francky, ja poznajem samo svoja muda... Svaku klisuru, svaki deo i reljef mog skrotuma. U tuđa muda nisam zalazio.

Modovi, mogu li vratiti profilku sa dildom?

Какву слику са каквим дилдом?

Samo ako s ti na slici.