Prijava

Јесте ово јадно, Бурзуме, али рекосмо, само свој жанр пљујемо, Ниџу Блеју ћемо на другом месту :))

Дилане, то за Флојде је мој лични утисак, то мене таааако иритира, да ме боли глава као кад Ђуру у ТЛН муче класичном музиком. Таман да сам у том тренутку добио 100 милиона лира, четри курве доживотно и гајбу на Хавајима, ако чујем њих одмах бих пао у депресију, поготово ту песму са неким циглама у зиду.

Е да јебо те! Како заборавих шугави ПАНК!? Волим неке панк бендове, али искључиво домаће. Наше панк ствари су непрејебиве.

Ево шта бих желео да никад није постојало, јер би нас поштедело гомиле шита која је уследила

http://www.youtube.com/watch?v=79S5k1pgWZU&feature=related

Зика да ђускају жене.

http://www.youtube.com/watch?v=WIXg9KUiy00

I ova govna pocrkala sva dabogda, ako nisu svi dosad.

Како волим Бурзу и Џимија кад крену са хејтом!!! Ово се зове квалитетна мржња, бре!

О, да, ти квази урбани бендови иду на курац, то је тако иритирајуће да се ја зајапурим кад случајно уфатим ону Јелен Топ листу на ТВ-у!

Van goga? i oni su čir na bulji

Јелен Топ листу на ТВ-у

Ооооо! На ту листу ми излазе оспице на сопственом чмару! Најеже ми се чмарне длаке са све тарзанчићима кад чујем јебену синтагму ''Јелен топ листа''! Само јебени нацисти су могли да смисле нешто онако гадно!

Van goga? i oni su čir na bulji

ААААААА; НЕМОЈ; ААААААААА, АААААААА, Па сви знају колико мрзом Звонимида и енеггију коу шиги медју омгадином, бгатееее, енеггиа, бгатее! Хвала ЉУДЕИ!

У 25 постова ове теме, поменут је сваки бенд који је настао на планети Земљи у последњих 50 година. :)

Само јебени нацисти су могли да смисле нешто онако гадно!

Знаш шта је она емисија на 3К пре 10 година била за ово... КЕВА! И бендови су били кева, Еклиника Мортале и остали... Сад све го курац.

ААААААА; НЕМОЈ; ААААААААА, АААААААА, Па сви знају колико мрзом Звонимида и енеггију коу шиги медју омгадином, бгатееее, енеггиа, бгатее! Хвала ЉУДЕИ!

Најгора ствар је у томе што се њему пар пута омакло да направи пар добрих ствари, али остало је... плус та позитивна енергија, курци, палци, човечееее....

Знаш шта је она емисија на 3К пре 10 година била за ово... КЕВА! И бендови су били кева, Еклиника Мортале и остали... Сад све го курац.

3кДур је био до јаја. Чак се и ја сећам тога. :)

Ххахах, Пеки какав 3К Дур, него нека емисија, водио онај ћелави Марко не могу имена да сесетим сад...

Џими, Гаража је била емисија у којој су гостовали, цитирам Давида Вартабедијана : "Дак, Теквондо тим и групе које свирају пољопривредни рокенрол" :))

Е, па, јебига. :))
Нисам ни ја редовно гледао. :Д

Ja se sećam kad su puštali Bitlse na korzou...

Santana brate al santana od dveiljaditih pa na ovamo,mora da rani familiju pa snima sa napaljenim crncima

Ххахах, Пеки какав 3К Дур, него нека емисија, водио онај ћелави Марко не могу имена да сесетим сад...

Моша! :)

H.I.M., Rasmus i ostala skandinavska gej emo sranja.
Slipknot - gomila nabacane distorzije i nečega što treba da liči na urlanje.
Jebeni Nine Inch Nails i čitav taj industrial pokret koji nikad neću razumeti.
Skoro čitav INDIE repertoar - mnooooogo dosadna muzika.
Mrzim odvratne pederske vokale, poput Brian Molko-a ili onog Darrena Hayes-a iz Sevidž gardena.

Ima toga još... :)

Мингу дукат, одма'!

Skoro čitav INDIE repertoar - mnooooogo dosadna muzika.

Цитираћу самог себе:

Инди и сличне варијанте су срање. То су дукатлије које нису имале довољно муда да поднесу људски драјв, уз то су и емо, али би ипак да као свирају нешто. Кад би се ујединило 50 најбољих инди бендова на свету, могли би да се упореде са митисером на дупету Лемија Килмистера или Џејмса Хетфилда. Чуј мене, '''најбољих''... Да би нешто било најбоље, прво мора да буде добро.

Мингу дукат, одма'!

Uzo :)

Вас двојица идуће недеље на пиву добијате дукат, надам се да си ти Минџо сад у мало бољој приватној ситуацији.