Prijava

Чекајте, Инди се заправо убраја у музику? о.О

Па како се не би убрајала кад има хит " А где журиш, бато, бре" :)))

Вас двојица идуће недеље на пиву добијате дукат, надам се да си ти Минџо сад у мало бољој приватној ситуацији.

Bolje mnogo :)
Spreman za pivčinu kao nikad :balezadovoljstva:

Rod Stjuart,Bili ajdol,Morisej

1.Tompson-Jebeni ustasa!Em je ustasa em ne zna da peva!
2.Jonas brothers-ako oni sviraju rok onda Ceca peva u operi i ne znaju da pevaju i smaraju
3.Aca Ilic-konj jedan koji nikad ne ustane da peva kad su veselja i vidi se da mu pevanje ne pricinjava zadovoljstvo

Uf zaboravih na MRTVI Limp Bizkit.
Inače sam veliki fan NU metala, ali kad čujem za ove pešovane želudac mi se okrene.
Grupica tatinih sinova kojima je američka vlada dala keš da sviraju kao neku "tvrdu" muziku o skejtovima, ribama i srednjoj školi, kako bi klincima skrenuli pažnju sa pravih bendova koji pljuju po njima, poput HC bendova.
Moja teorija :)

Е, сад да вратиш дукат јер волиш МУУУ Метал :)

Metalika ! Jer Lemi jede tu gomilu nepstera za doručak,mamu im jebem onu nezahvalnu onaj veselnik se okreće u grobu kad vidi šta je ostalo od nekad pristojnog benda...
Džimi Pejdž sa Crnim vranama,Plantom i zatvaranjem olimpijade

Јел чуо неко од вас можда за бенд Rise Against?

Јел чуо неко од вас можда за бенд Rise Against?

Zajebavaš...? :)
Meni su oni odlični...

Е, сад да вратиш дукат јер волиш МУУУ Метал :)

Ne sve... :)
Uglavnom manje poznate bendove, i ne tipa Linkin Park i sl....

Минже, не мислим на Rage Against The Machine. већ Rise Agaist, да не буде забуне.

Тај рад, значи оно, готивиш их? Фазон је у томе што их ја слушам већ неко време, а још нисам наишо на неког ко их слуша...

Ih bre, samo pitaj... :)
Ok su mi, možda malo šminkerski stajling, ali zvuče odlično.
Verovatno ih gotivim jer me podsećaju na Foo Fighters... :)

АЛОООО, МРЖЊА, не љубав према бендовима, то је тема, немојте да офтопикујете хипи стварима :)

Казалиште и њима сличне не подносим!
И Џенезис тешко могу да сварим, као и део опуса Пинк Флојда.

Joj što mi se svidža tema!
Mrzim:
Van Gog- pogotovo majmuna pederskog Đuleta jebem li ga u Pi* triperljivu, umislio čovek da je Bono (koji je takođe govnar slične vrste)
Darkšit dub - nek se vrate u tu tamnu urbanu dorćolsku tripersku šumu iz koje su došli.
Najt šit - ja uopšte ne znam ko su oni šta 'oće ali iz rerne mi iskaču sa svojom šugavom takođe triperskom muzikom
Nežni Dalibor, svi na patos, ne daj se ribice/drž' si ribicu ili kako se već zovu, i ostali triperi sa jelen top "neka okrugla brojka"
Veliki prezir i ostali panonski previše gej da bi bili rok, previše triperljivi da bi bili pop bendove
Neverne bebe zato što uvek verno smaraju
Ponovo Van Gog iz gorenavedenih razloga
Gorana Bregovića u svim agregatnim stanjima
Nedu Ukraden zato što je kokoška koja više nije ni za supu
Amadeus bend razloga je milion
i razne domaće metal bendove u pokušaju ali hvala bogu nema ih u medijima pa mi i ne smetaju toliko.
Strani:
Nirvana - hvala bogu da se Kurta upucao, da se ja pitam trebalo bi to da uradi ponovo
Kajli zato što joj još niko nije objasnio da ne možeš da budeš Lolita sa 50 godina
Cradle of filth i sličnu im braću šugavu ofucanu
Cannibal corpse - mislim šta reći, pročitajte im tekstove
The Beatles - nikad mi nisu bili ni malo simpatični
Radiohead - umalo da ih zaboravim a njih najviše mrzim, razlog mi ne treba
Ramones - čuješ im jednu pesmi i čuo si sve jer identično zvuče, samo zbog toga
Green day - oduvek im je muzika bila sranje a i nije ok imati krizu identiteta u četrdesetim
Linkin park - isto kao i Najt šit
I masa onih emo gej, kad sam bio mali bio sam cepan u bulju bendova...

Ima još dosta toga, dodaću drugom prilikom.

Kao sto vec neko rece nece ovo izaci na dobro :D
Ja mrzim tokio hotel jer ih neki svrstavaju u rock/metal a tu im nikako nije mjesto. takodje ne volim manowar jer su mi previse gej kao pojava
(jedino sto mogu da sklusam od njih je pjesma warriors of the world koja je genijalna!) Volim par nu metal bendova (Slipknot, Korn) ali moram priznati da je 90% nu metala sranje...

KoRn - najgluplji bend na celom svetu. Prosto nikako da svarim taj NU metal.
Cildren of Bodom i ceo melodeath zanr mi je totalno gej. Onaj Laiho posebno.
Linkin Park - klasican primer sranje benda koji tripuju da su novi Pistolsi.
Marilin Manson - klasican primer coveka koji je bio vezivan za radijator kad je bio klinac. Ceo taj tehnical-industrial zanr je sranje.
Dimmu Borgir- bend koji je usrao blek metal.
Sistem Of a Down - bend od koga mi skace pritisak.
Bullet For My Valentine - recima ne mogu da opisem koliko me oni nerviraju.
Ceo Rap-metal zanr zato sto niko osim RATM nije uspeo da usavrsi ovaj zvuk i da ga nacini slusljivim.