Prijava

Ovde nagađajte koliko će definicija i postera o paradi da bude u nedelju
Modovima zabranjeno klađenje zbog mogucnosti namestanja rezultata

Bravo čovek, bravo :))))) +++

Znam da nije defka al sam morao + da dam :)

manijak koja je tvoja procena

jedno 100 do 150... Mada možda bude i više, al manje neće sigurno!

150 постера, 139 дефиниција. сто динара улажем

U proseku ima 350 definicija dnevno (onih koje ostanu u zivotu)...Neka se od jos 50 doda sto obrise, to je 400 definicija dnevno... U nedelju bi trebalo da ih bude bar 450... Tipujem da ce oko 80-90 biti o paradi...
A sto se tice postera oko 30-40...

Ae nije nikakav problem da prebrojim postere... Ionako svaki gledam...
Ali ko ce da broji definicije? :)

Јебеш геј кладионицу, гледајте како македонија намешта са Андором. Е то је геј кладионица!

Slobodno pusti na PVT tu dojavu, Dankane :)

Откуд ми? Узео хенди на Чокалије, има још и да изгубе!

Otkud tebi? Ma nemoj... stara si ti kajla za te radove :)

Пааа, ако ти Експо да, дајем ти и ја :)) Пословна тајна, јбг. Нема тога увек.

Jedino ako ga šarmiram (ipak je ovo gej kladionica) po teritorijalnoj pripadnosti, s obzirom da je iz KG-a :))

A što se tiče broja definicija o paradi... ima bude kol'ko 'oćeš :)

u zavisnosti od incidenata: oko 57 patriotskih (trebali ste i kurceve da im pocupate, slike prebijenih pedera sa srednjevekovnim komentarima, etc) postera, 68 onih koji osudjuju, 22 koji osudjuju (ali nasilje) oko 197 definicija. 2 ili 3 postera sa kasvetnim komentarom

u zavisnosti od broja golih kurčeva: oko 80 pičkopaćeničko-patriotskih, 47 definicija sa tačnim brojem pedera/lezbejki sa komentarom vezanim za babinu turšiju, 3 postera koja će postaviti žene u žaljenju za njihovim opredeljenjem.

i ako sve prodje bez nemira: 40 postera naših oslobodilaca u svom žaljenju što nisu prebili stoku, dvadesetak definicija iste tematike, par postera i definicija dobrim komentarom od kojih je 90% vezano za spremnost Srbije da organizuje ovu pokretnu kobasijadu. Sve u svemu sranje

dule će brojiš? hahahah

pa ono mislim da nije izvodljivo

jbg brate... sise nisu u modi danas....

ел пребројо неко?