Prijava

Све што шљашти привлачи зиљавост и слично, док одбија нешто што није зиљаво (шта год то било).

Ценим сваку промену без обзира да ли ми се свиђа или не. Него да пређем на функционалност, како естетску, тако и употребну.

Ко што рекох, коље за'очи ова боја.
Размак између ставки је превелики и слова су мегаломанска. Чоек треба да скролује толко, да када би генератор ставио на точкић од миша извозили би струју у васцели свет.

Поменућу да мени (другу нек се јаве) скроловање нешто успорено ради.

Дакле, дугмићи, фонтићи, проредићи и остали ићи да буду у деминутиву, а не у аугментативу (пејоративу). Прегледност је никака.

Slazem se, fino izgleda, ali sve je preveliko.

И мени је скроловање успорено на Фајерфоксу.

Неки од ових проблема могу да се реше тако што једном или двапут притиснеш Ctrl и -, остало ће ваљда бити сређено успут, или ћемо морати да се навикнемо.

Sta znači ovaj broj sa ispred tarabom?

који си по популарности...

Ovo sa bojom mi izgleda kao pokušaj da se privuče što više ktitor naloga, jer samo oni mogu mjenjati boju, a ova brate ubi. Možda i griješim. Ne sviđaju mi se promijene, osim ukidanja defke dana. Sretno sa novim izgledom.

Čini mi se da je kaizen rekao da će promijeniti boju al nisam siguran.

Ок, да не бих срао само. Ево шта и како:

<div class="comment-container hoverable-container feature" style="margin-bottom: 5px;">

уместо

<div class="comment-container hoverable-container feature">

То је за коментаре и изгледало би овако:

http://i242.photobucket.com/albums/ff170/En_Dotter/a32/predlog.jpg

Пошто нема едитовања идем ставку по ставку, па нек каизен одлучи.

Ево насловне:

http://i242.photobucket.com/albums/ff170/En_Dotter/a32/predlog1.jpg

Види се лепо шта је мењано када се зумира слика. Ако није јасно исписаћу, ако каизен буде хтео, али верујем да сам зна како ово све да уради.

НАПОМЕНА:

Немам везе са ХТМЛ-ом ЦСС-ом, и осталим сокоћалима за прављење страна. Било давно кад сам нешто знао. Тако да је ово из фиребуг-а на брзину урађено.

слажем се с првим постом, коље све скроз, али жив се човек на све навикне...

Значи мени пичка материна... нико од надлежних ништа да каже, па бар да се терам :(

Ovo sve mi se nikako ne sviđa, ova maslinasta truje moj zdravi razum.

En_Dotter ne dopada mi se jbga.

Хвала на брзом одоговру. Може лоцк онда ;)