Prijava

Како дође нова верзија Вукајлије, увек има оних што се буне како им дречасто, коцкасно, округло, шарено... Ова тема није о томе, ово је предлог само да се врате неке ситнице са старог сајта којих у овој верзији нема. Мени лично не смета нови дизајн, навићићемо се кад тад сви.

1. Форум није тако прегледан као раније. Трака која показује број страна и линкове ка последњој, првој и осталим странама налази се лепо на врху, али при дну се налази испод поља за коментар, а не изнад, како је (ако се не варам) било раније.

2. Такође на форуму, нема поред имена подфорума скроз десно линка ка задњем посту на том подфоруму, уместо тога бројеви тема у том подфоруму су написани, бар по мом мишљењу, превелико. Мада то не смета, само да се убаци ово са стране као у старом подфоруму.

3. Нема линкова за "дефиниције које сам оценио позитивно" и "дефниције које сам оценио негативно". Не схватам разлог зашто не би то имали.

4. Нема комплетног списка аутора који веома значи, мени лично, да видим ко је у том тренутку активан.

5. Едитовање постова, мада то је Каизен већ рекао да ће да поправи.

Хтео би само да искористим прилику да похвалим остале новине, свиђа мисе како су профили уређени, посебно нова насловна страна, где, за сад, модератори раде одличан посао што се тиче постављања дефиниција.

Ma kraći je spisak onoga što ne treba popraviti:
1.Slova su sad lepša, to je ok.
2.Vukajlija je konačno dobio beonjače, i bilo je vreme.

i to je to...

свиђа мисе како су профили уређени, посебно нова насловна страна, где, за сад, модератори раде одличан посао што се тиче постављања дефиниција.

posebno sam srećna od kada moj muž spava na njemu on više ne hrče.
Peki izbaci neku defku da je stave na naslovnu slobodno.

Ето не могу сад да исправим ово "мисе", нема едитовања. :)

Шта ћу да пишем, ја пишем само кад имам идеју, а то није сваки дан. Кад добијем инспирацију, пишем, ако не, нећу безвезе да силим.

Trebalo bi vratiti mogucnost da autor sam brise svoju definiciju ... a ostalo ... ko da cete da me pslusate.

Sto ne pise koliko ima omiljenih?

nadimam se imas iks pored palca gore i dole za brisanje (na posterima a danas nisam postavio ni jednu definiciju pa ne znam sigurno dal ima i na njima)

Треба вратити архиву.
Више се не види разлог брисања дефиниције и бановања члана.
Нема више хејтера.
Не пишу прошли надимци ктитора, мада Каизен рече да ће поправити.
Аватари мале и средње резолуције изгледају развучено.

"Sto ne pise koliko ima omiljenih?" због малверзација! :Д

bilo bi lepo da ima varijnta da menja boja... bode oči, stvarno. ali, to je detalj.

nije da mi fali, ali čisto sam radoznala, šta je sa grobljem? :)

nije da mi fali, ali čisto sam radoznala, šta je sa grobljem? :)

vide ga samo ktitori

Главна фора је што гробље виде само ктитори, а можеш да видиш обрисану дефиницију...

Ono što je Peki napisao u prvom postu.

Mislim da treba vratiti definicije u gornji desni ugao. Ovako je dosta teže ocenjivati.
I brate, smanjiti sliku na avataru.

Definitivno fali groblje i za obicne smrtnike.

Ne razumem. Pa zar nema dovoljno loših definicija i van njega?

Mislim da im groblje dođe kao "minuli rad". (ono kad posle velike nužde baciš pogled iza sebe) :)

Korle... suptilan kao i uvjek :) Dosta s tim klempama... :)

Vide se autori postera prije ocjenjivanja, bar meni

a bre ljudi ja uso na groblje a nisam ktitor

Треба нам да се врати стари сајт!