Prijava

Nije fer ovo za groblje prema Straji. Čoveku tamo 20 najpopularnijih definicija. :)

Ћирилица у примерима је очајна. Коса слова, једва се чита. Латиница је добра, али ово је веома лоше. Користим Мозилу, иначе.

E da ćirilica jes loša kad je italic. Hrmm, moraću da zbudžim da u primeru bude drugi font.

заправо од свих боја које смо раније имали да изаберемо ме боли глава осим од сиве.

amin za ovo... Stvarno je nekako... blah.... valjala bi malo tamnija boja, jer mi oči izbi.

Nisam vidio, oće li se mijenjat' ono srce za omiljene?

Šta predlažete kao alternativu? Može cvet?

Звездица? Најобичнија жута.

Stilizovano slovo V?

Omiljena? Kao što je i bilo?

Кукасти крст.

Ne piše: Gamby, srca koja je posrcio, nego omiljene definicije. Onda je logično da na to i kliknem kad hoću da mi bude omiljena. :))

Može i svjezdica, brate, eto rekao je čovjek, bolje je. ili samo OMILJENO.... nekako je znak za FAVORITES svuda zvjezdica...

a mogao bi taj cvijet da staviš na groblje, ali plastično ako ima :D

Šta je uskraćeno? Samo teme tj. boje sajta. Ne mogu da poverujem da bi neko zbog boja napustio sajt.

http://vukajlija.com/forum/teme/14611#post_684776
Prvo pitanje i odgovor.

Pa dobro groblje. Ja bih vama trebalo da plaćam da čitate one gluposti tamo. To sam sklonio iz praktičnih razloga, previše je bilo kuknjave na obrisane definicije. Sada su moderatori mirniji i mogu da bolje rade posao čišćenja sajta što je verujem opšti interes.

Sada su moderatori mirniji i mogu da bolje rade posao čišćenja sajta što je verujem opšti interes.

Ne bih baš rekao.
Ranije se na groblju mogao videti razlog brisanja, a sada ništa. Bojim se da će tek sad biti nasrtanja sa pitanjima: "A što mi je obrisano?".
No i dalje sam pri mišljenju da je latentni razlog za redizajn sajta - nedovoljen broj ktitor naloga.

Кукасти крст.

:))))

Пошто не могу да отворим тему на пријави багова (баг са отварањем теме на пријави багова...) овде ћу да рекнем јер видим каизена овде често.

Дакле, на подфоруму за багове не могу да отворим тему, а на другим подфорумума могу. Морам рећи да ме је овај баг пријатно насјмејао :Д

Него да питам да ли је ово баг или тако треба и да додам нешто што је нестало а раније је било (чак сам то предложио и каизен је изашо у сусрет тада :Д).

Дакле, раније је било да када кликнеш на тему изађе прва страна, а када кликнеш на последњи пост из те теме дођеш до њега. Међутим у најновијим постовима се иде на последњи пост без обзира да ли се кликне на име аутора или на наслов теме. Мислим да би било лепо да се то врати како је било - клик на тему = прва страна теме; клик на аутора = последњи пост. Можда је намерно можда је превид. Каизене ти реци :Д

Е сад, што се тиче онога што сам раније предложио и био сам пресрећан што је убачено, то је линк на форум,подфорум на дну стране као што је на врху. Знам да има "хоме" дугме, ал ко да га тражи по тастатури... То само програмери користе иначе :Д.
То је ваљда један ред кода, а онда ми је чинио посо само тако, а верујем и другима.
Некако ми је бзвз да читам 15 пост и да морам да скролујем ко ментол (ментол јер се несетим хоме дугмета...) :Д

Biće razmotreno.

Nije fer ovo za groblje prema Straji. Čoveku tamo 20 najpopularnijih definicija.

hahaha, ima istine :)

Nešto nije u redu sa vremenom na forumu, bar meni sad. Nije MALO PRE, nego PRE 2 MINUTA, a samo što sam postovao

Zašto je ukinuto editovanje i brisanje poruke sa foruma? :/