Prijava

Да ли је ова верзија сајта намерно убачена баш данас како би нам мисли скренуле са педерске шетње на ово што се збива на сајту, или само случајност?
Да ли сматрате да пре таквих организованих окупљања људи, која се организују да би нам скренула пажњу на праве проблеме, уреду скретати пажњу и са њих?
Да ли само параноишем или је стварно тако?
Да вас чујем драге моје дукатлије и антидукатлије.

на праве проблеме,

са правих проблема....

Јебем ти недитабилност... :Д

U, svidja mi se rec. Da li postoji? I trebalo bi dva E, zbog smisla.
Mislim da paranoises.

Čekam cijeli dan da neko otvori temu pod ovim imenom.

Не знам, чекам да видим шта ће Дејан Лучић да каже о томе... мада, све ми је ово много сумњиво.

Ja se izvinjavam, ali ko je Dejan Lucic?

Има да се јави и да каже да ова верзија није довољно српска.

Hmmm... dovoljno sam dugo ovde, da pamtim sve promene od samog početka.
kad bolje razmislim, Kizen je uvek menja sajt, kada su bila neka velika dešavanja u svetu i Srbiji...
Ima tu nešto. nije njemu za džabe avatar zmaj. Znate, zmajevi i ljudi-gušteri su blizak rod. A mislim da je svima jasno da ljudi-gušteri vladaju svetom iz senke!
Budite objektivni!

U, svidja mi se rec. Da li postoji? I trebalo bi dva E, zbog smisla.
Mislim da paranoises.

О томе и причам... не бих био јаја кад не бих нешто прогуто, па таман то било и слово...

Мишљах рећи неедитабилност :Д

Свидело се и мени кад ми паде на памет. Ево сад не проверавам шта сам писо па да видим где сам све излупо...

Медикусе има ту нечега, него нам треба још људи... Црко форум од највећег значаја како је паразитски дошао на ред стереотипни апдејт...

Vido sam ga ja kako šejpšiftuje, nisu tu čista posla....

i meni je ova sarena tema sumnjiva i antisrpska

neka sto je antisrpsa no je jos i gej, mozda salje neke podsvjesne poruke ovim uzasnim bojama, svi cemo dobiti zelju da se kecamo u pedu....

Шта фали зеленој боји?! :Д

A srcko za omiljeno? :D

Što se tiče samog dizajna, moje mišljenje je totalni dejan cukić. Trebaće mi samo malo vremena da se naviknem i biće ful.
Bojim se da se pravi razlog redizajniranja sajta nalazi u nedovoljnom broju ktitor naloga.
Neke opcije, poput mogućnosti da se vidi groblje ili da se edituju komentari na forumu, više ne postoje za nas, obične smrtnike. Ne bih ga uplatio, taman nikad više ne došao na sajt.
Stvar principa, i ništa drugo.

Минг из нот а фулаааа!!!! :Д

Ja lično mislim da su ovu promenu izvršili masoni i iluminati....ova boja krije nijanse zelene koje kad se propuste kroz kombinovani UV/RGB filter daju petokraku okrenutu nadole... :D

Каизене, промена је одлична, паметна и практична.

Свака част!

Само промени ову папагајску боју у неку мање живописну. А све остало је добро.

Bojim se da se pravi razlog redizajniranja sajta nalazi u nedovoljnom broju ktitor naloga.

Ja se ne bojim, ja znam ;)

ljudi, reptil je on a vi se zajebavajte. kažu neki da je vidjen kako gušteriše na kamenu...
djvolska su ovo posla....