Prijava

Na kraju dana najvaznije je da stalker ode na more u novalju

bas se vidi da onima znaci drago mi je da su pobedili

de bre mali ima da vrati u normalu za dinu dve ko boki 13 izlero mejmune za pare rispektara kace vrati jebace sta dovati

Ništa još nije rešeno plidu, ko zna kad će izađe neka last minute ponuda za kefaloniju

Zajebano nakon seksa sa ovim nebinarnim ne znas sta si jebo kad te neko pita

lepo reko jovor

Mojih top 10:
1. Švajcarska
2. Hrvatska
3. Italija
4. Francuska
5. Ukrajina
6. Srbija
7. Irska
8. Španija
9. Jermenija
10. Austrija

kroasani:

Reakcije gledatelja na bodove žirija: "Jesu li ti ljudi na drogama?"

loooooooooooooool

Nakon ovoga večeras, hrvati rame uz rame sa srbima u loženju, nisam ovoliki hajp vidio odavno, nacija cijela u transu, pracenje na otvorenom pff ovako nesto necemo vidjeti ni kad UBAZDA donese zlato sa OI

a lovren davni dana sve lepo reko

Dejan Lovren obrušio se na Baby Lasagnu nakon pobjede na Dori, njegovu pjesmu opisao je kao demonizam: ''Fuj!''

i sacmo bukv imali takmicenje koe veci debil. danke

C E L T L A N D

Победио дегенерик у сукњи хахаха, честитке келту.

Iz kojeg kurca izrael izvuče 350 bodova lol bas bi bilo neprirodno da to mezimče zapada ne ispliva pri vrhu i ovo sto nisu u top 3 će da iskišu stotine palestinaca koliko večeras

cuj izrael mezimce zapada, bila bas dobra pesma

obj trebalo pobedi da je malo normalnosti medj gejovropljanima

i sa onom raspalom breskvicom uterali bi kurac ovim mejmunima a vi samo saljite ove kmecave umetnicki nastrojene drugosrbe radi to na takvim takmicenjima sig (sig)

Dosta vise tih pogrdnih pridjeva za breskvicu, imaj malo obzira otkud ti znas da je ona “raspala”, meni bas djeluje zdravo i čitavo

da se usaglasimo da je taj momenat obelezio ovo takmicenje lolo jovor confirmed

aj u 300 dinsa da soros ima neke veze sa ovim nebinarnim ko sme

pogledao ga sv vasilije ostroški

eee nema rendom kmecofila da sada napise pajsad soros

Kakva mu je pesma? Deluje sa ovim trofejom kao da je dobio tipa nagradu za učestvovanje na nekom sajmu degenerika

Mnogo su ljigava organizacija, od repa do glave