Prijava

da, mada mogu ti reci da se nagruvo u poslednje vreme. Starovic je npr. mrsaviji od njega

Онда знам ко је. Виђао сам га на ТВ-у, и једном је седео близу мене у Пиониру против Финаца.

А шта је са Митићем? То је онај мали из ЦЗ, био други дизач у претходном издању СЛ. Контам да би дугорочно било боље њега да форсирамо него Петковића старијег. А и колико се сјећам, има зајебат сервис.

Још нешто. Децо, шта мислите о Колаковићу? :)

А Колаковић је мени добар, доста миран, што је одлика свих наших тренера у задњих 15 година. Претпостављам да је то зато што зна шчим барата у репрезентацији. Смета ми некад што не зна у правом тренутку да тражи тајм-аут, да прекине серију од 2 поена. Поготово против јачих репрезентација. Константно ту сере и тражи маут кад прокоцкамо предност. Има ту ману, као и већина наших тренера и спортиста, да психички подигне већ добијеног противника.

Мени је занимљива и чињеница да са Колаковићем у стручном штабу раде исти људи који су радили са Гајићем. То је веома битно и показује колику стабилност има читава та организација, колико су ствари добро уређене. Због такве здраве атмосфере не бисмо требали да бринемо за будућност одбојке.

dobar je Mitic mada ja sam vise za Jovovica iz Vojvodine.

А Колаковић је мени добар, доста миран, што је одлика свих наших тренера у задњих 15 година. Претпостављам да је то зато што зна шчим барата у репрезентацији. Смета ми некад што не зна у правом тренутку да тражи тајм-аут, да прекине серију од 2 поена. Поготово против јачих репрезентација. Константно ту сере и тражи маут кад прокоцкамо предност. Има ту ману, као и већина наших тренера и спортиста, да психички подигне већ добијеног противника.

Он јесте добар. Мени само смета што тражи тајм-аутове увек за нијасну прекасно. И zashto, o, zashto je толико тврдоглав када треба вршити измене током утакмице?

Јеби га, нисам пратио српску лигу већ дуже вријеме, тако да немам појма. Митића се сјећам из прошлогодишњег издања СЛ и дјеловао ми је ок.

Он јесте добар. Мени само смета што тражи тајм-аутове увек за нијасну прекасно. И zashto, o, zashto je толико тврдоглав када треба вршити измене током утакмице?

Знаш оно кад блок заустави најбољег нападача једном, па га у следећем нападу техничар опет проиграва да би му прошао напад, и тако макао менталну блокаду након блока? И често техничари форсирају неке нападаче и превише, у нади да ће да прораде. А Колаковић је играо техничара, тако да... можда му је то остатак из играчке каријере. Форсира играча до краја, иако му не иде. :)

To zavisi od licnosti igraca, nekom je bolje da mu odmah sledecu dignes da se ispravi dok je nekome bolje sacekati sa dizanjem. Takodje zavisi i od toga kako je raspolozen tog dana. Sve to dizac treba da zna, i zato je, izmedju ostalog to ubedljivo najteza pozicija u ovoj igri

Знам, знам. :) Али опет. То му је највећа мана. Свеједно, одржава нас годинама на нивоу, за то му скидам шешир.

ЕП.
Са Турцима 3:0. Са Словенцима 3:1. Са Аустријом 3:0.

Иако нам је група смешна, свеједно су у много бољем издању него током Светске лиге. Јачи пријем. Не свиђа ми се што и даље толико фале поени из блока и што је сервис поново лош (нарочито Ковачевићу). Сјајно је што су Терзић, Атанасијевић, Рашић и компанија имали већу минутажу на терену и што су добили Аустрију са готово целом другом поставом (осим Росића, додуше). Музичка подлога у дворани је посебна прича. Прво Fear of the dark, a онда у паузи између првог и другог сета наступа амбасадорка. Два дана! (Пеки, да ли си гледао?)
Невероватни словеначки фломастер дресови.

bolji džoni nego mitke... Prosto i jednostavno jer mitke zna sve sem da diže (valjano) i tu ga džoni šije daleko

ма бољи су реално мали Дробњак и Ниџа Јововић од Миткета.
а Бата кида, до јаја што их је убацивао синоћ

ma kakvi, drobnjak nije ništa... Nizak je a i nije taj nivo kao džoni i recimo maksim...

једино што је низак.
има прецизније и правилније прсте од Максима и генерално је бољи, са Ниџом је ту негде. али је баш проблем што је низак тако да јеби га.

Ја не могу да верујем да је у групи Д Словачка на првом месту, испред једне Пољке и Бугарске.

alo o čemu pričaš, obojica su za klasu iznad drobnjaka... Prvo jer su obojica na širem spisku seniorske reprezentacije, i igrali su u juniorskoj. Dok je drobnjak igrao sa rep. Srbije samo 2 turnira... Jebote znam svu trojicu lično, a prekjuče sam igrao protiv drobnjaka :D

добро можда сам ја мало субјективнији пошто ми је Дробњак другар а ова двојица само познаници, мада реално гледано да је висок колико и Никола био би сигуран сам први избор.

igramo kup sa obilicem sutra na vracaru u 20 ja msm... Dodji pa da padne okup nas dvojice :D

хахаха да знаш да ћу можда и да банем :))
али играмо баскет са Русима тада тако да не могу да обећам

pa ti bani na kratko... Ja nosim 9...