Prijava

Опет пораз и победа. Аман више.

Evo da postujem da ne ispadne da hipnos priča sama sa sobom :)

Али ја волим да причам сама са собом.

Odbojkasi JEBU! :) Podrzavam ovakve teme..a ne samo tenis, fuzbal i ostalo to...Odbojkasi su isto odlicni...
Zato sto sam ja odbojkas :D

Au znači smetam bolje da izbrišem post :)

Не, бре. Јеси гледао неку од утакмица скоро?

Jok retko pratim odbojku u ovoj fazi takmičenja

Не иду на финални турнир.
ЕП је у септембру, у Аустрији и Чешкој.

Nepravedno zapostavljeni. Uz vaterpoliste naši najbolji sportisti a mi ni riječi o njima.

Ovo je vreme kada svi drkaju na Đokovića.

Meni je žao vaterpolista više. Mislim da jebu keve. Odbojkaši također jebu.

Победили на турниру у Лондону. Не верујем.

Dobili Brazil 3-0. Doduse drugi tim, al 3-0 je 3-0.

Фино, фино. Не знам какве су нам шансе на Европском, је л' има неко ко је добро упућен, познаје остале репрезентације и тако то?

Контам да имамо шансе. А кога се чувати?
Италија, Финска, Португал, Француска, Пољска, Бугарска и Русија, на пример (судећи по досадашњим партијама).
Као и у Светској лиги, имамо најлакшу групу.

Е, ал' ми никако није јасно одакле су искочили ти Финци... Никад стизали ни близу завршнице на битним такмичењима. Или мене не служи памћење.

Сад се поправљају. А Француска нешто кочи у последње време, али и то треба узет' са резервом.

Добри су Финци већ неколико година. Сећам се да су скоро на неком првенству били изненађење за све, а од тада су увек у врху.

Hipnos

Сад се поправљају. А Француска нешто кочи у последње време, али и то треба узет' са резервом.

Њих већ памтим као доста неугодну екипу. Мислим да су знали да нас муче више но иједна европска репрезентација.

Мало кад размислим, мислим да је чак и злато достижно уз неки фактор среће, повољне околности... Ипак ми још можемо да победимо сваког, сем Бразила последњих година.

Ипак ми још можемо да победимо сваког, сем Бразила последњих година.

И Русије, дабоме.

Na evropskom medalja malte ne sigurna. Moze da bude frke ali nije strasno