Prijava

Ideju sam dobio kada sam video snimak ekstremista i huligana kako bacaju kamenje na kordon. Znači, pitanja je jednostavno. Šta mislite o Obrazu? Šta biste uradili sa tom organizacijom da ste na Tadićevom mestu?

http://www.youtube.com/watch?v=zx_GuPqwaDI&feature=related

U ovoj epizodi su stavovi Mladena Obradovića, lidera Obraza.

Ко је ова курва што ми глумила рибу? Ко је овај коњ? Брзо тебра додај циглу!

Sigurno ih ne bi zabranio, kako planiraju. Kad god su zabranili neku ultanešto organizaciju to je uvek proizvelo negativne efekte i osnažilo istu organizaciju. Kmunisti u kraljevini Jugoslaviji, nacisti u nemačkoj...

Fak, najezila sam se, toliko mi je uzasan ovaj bolesnik....

Ne znam zašto bi se iko brinuo oko neke mizerne organizacije, čije su vrednosti očigledno pogrešne!?
To narod i vidi, pa ih i ne podržava...

Uhapsen je Mladen

Evo, prvi put kada sam čuo za Obraz (viđao sam grafite u Valjevu), odmah sam znao da je to neka verska organizacija, ali kada sam pročitao članak o njima na Vikipediji, zgrozio sam se. Ali dobro je Simon spustio Mladena na kraju ove epizode Dvougla.

Јесте, учестововао је у рушењу града. Хвала богу, па су га стрпали у затвор и надам се да неће скоро изаћи.

Јеботе, Ратко младић најбољи српски бренд? ШКК?
Колико треба да си болестан у мозак? 0_о

Nažalost, imam dva druga u Obrazu. Kao što reče ovaj desni, nedostatak argumenata nadoknadjuju nedostatkom karaktera.

Odavno sam gledao ovj klip i to je momenat kada sam ja totalno promenio mišljenje o tom pokretu.
Obradović je je razuverio u to da je "Obraz" nacionalni pokret koji se zalaže za obnavljanje duhovnosti u narodu, a uverio u to da je njegov pokret naobičnija radikalska marioneta koja bi nas ponovo uvukla u besmisleni rat.
Ovaj studentski feget ima dosta zdravije razmišljenje. :)

Ovaj studentski feget ima dosta zdravije razmišljenje. :)

Искрено, и он се просерава мало. ''Европа без алтернативе'', ''пут који води у Европу'', бла, бла... Али макар није болестан и деструктиван као овај Младен Обрадовић.

To što kaže Džimi. :D

a uverio u to da je njegov pokret naobičnija radikalska marioneta koja bi nas ponovo uvukla u besmisleni rat.

Ne samo što bi rat bio besmislen, već bi se i Amerika i NATO umešali, ubili bi boga u nama.

Јеботе, Ратко младић најбољи српски бренд? ШКК?

Kod mene u Valjevu ima puno SRBIN nalepnica koje su polepljene po gradu. Na njima se nalaze Mladić i Karadžić. Evo još se sećam kad sam imao 12 godina da je i Milan Gurović bio na njima (to je zbog Dražine tetovaže).

A što se klipa tiče... Zar nije jasno da su obojica boleni na svoj način!?
Samo što je jedan bolestan na jednoj, a drugi na drugoj strani ekstrema...

Smatram da ni jedan ni drugi nemaju potpuno ispravne stavove, ali u vise slucajeva se slazem sa Mladenom nego sa ovim pedercicem.

Simon Simonović. Samo onaj ko ne zna ko je dotični može da kaže da je normalan i da zdravo rezonuje. Ne zna se ko je veći idiot od ove dvojice.

Meni se iskreno ne sviđaju ni jedan ni drugi.

Ne zna se ko je veći idiot od ove dvojice.

Zbog toga su ih zajedno smestili u emisiju. :)

Obraz ovog tipa (Mladena) je trebalo samarati dok je jos bio mali

Покрет к'о покрет. Мађари имају 150 оваквих организација... још су ширили нацизам и Хортијеву идееологију и по Србији па опет ником ништа.

Obraz je atletsko krilo Radikalne stranke. Za majku Srbiju i ideale profesora doktora Vojislava Šešelja. Sama činjenica da je ovom nesrećnom Obradoviću idol upravo Šeki govori dovoljno o njima. Nažalost, tužno je što danas takvi svojim akcijama predstavljaju sliku Srbije u svetu.

A i ne vidim razlog zbog kog policija nije reagovala i odvalila ovu stoku od batina. Valjda su i oni smekšali, šta li je. Organizovane grupe kao što je ova bi trebalo da se ukinu odmah i svi iole povezani sa njima pohapse. Ne zbog fašističkih i velikosrpskih stavova, već zbog umešanosti u ovakva sranja.