Prijava

Predlažem da se u okviru ovih novih kozmetičkih promena, uvedu i neke funkcionalne promene, neke od njih su uvođenje par dugmića, poput:

''Idi na vrh stranice'' (odi gor')

''Citiraj''

''Linkuj''

A kad smo već tu, ne znam da li je bag, ali ne bi trebalo da se vidi ime autora na posterima pre ocenjivanja.
I možda bi moglo, da se da nama smrtnicima, samo dve-tri teme, a ako si ktitor onda možeš da ih imaš 5-6 (ili koliko ih već ima).
Jeste... i male sličice na čet!

Da dodam, jer ne mogu da izmenim orginalni post:
Da može opet klikom na avatar, ili ime komentatora, da odeš na njegov profil!
Da mogu da vidim ko mi mudroseri na definiciju, i da odma hejtujem, umesto da se zezam sa ''pretraži autore''.

Da može opet klikom na avatar, ili ime komentatora, da odeš na njegov profil!

Pa ovo može...

Ok... bio je bag, nije moglo. A šta je sa ostalim?

Ја се слажем сва три предлога. Ово за цитирај дугме сам ја направио тему и предложио да се уведе, заједно са бројачем постова посред сличице на аватара на форуму. Каизен је рекао да ће да направи, али ништа од тога за сад.

уведено је доста ствари... клик на аватар води на профил... цитирај и линкуј не треба има ово

и угласте заграде.... толико

и сличице на чет уведене... и постери су сређени... скоро све је решено

mene smara duzina stranice na podforumima. ono listas jebo te 100 godina da bi dosao do dna, moglo bi da se skrati malo

Idi na vr bi bila dobra fora jer inače ovako kliknem na bilo šta da mi otvori nevi prozor jer mi se ne da skroll nazad... Npr, sad ću kliknuti na svoj profil :)!