Prijava

Za neupućene, evo ukratko ko je Princess Ozana.

Kako biste vi reagovali da znate nekoga ko ovo radi i pravi budalu od sebe? :D Da li pokušava da bude ozbiljna ili neka Hrvatska verzija Freda (http://www.youtube.com/fred)? Da li mislite da može nečemu dobrom da nauči decu? Šta mislite uopšte o dotičnoj? Došao sam do informacije da je dete 1997. godište. E, tu se postavlja još jedno pitanje: Treba li deci uopšte davati Internet?

http://www.youtube.com/watch?v=fqu8YcqvNKA

http://www.youtube.com/watch?v=FEs0yKdvItE

Verovali ili ne, dotičnoj sam čak dao Subscribe. o.O

Nije ona nikakav parazit, treba ukinuti Youtube ;)

смориле су теме са оваквим називом

Пре свега она нема појма како се учи кухати. Прво и основно треба да све објасни. Тј, како се сече леба, како се маже на њега и како се прави похана тиквица.

Дргуо, вежбе су крајње деструктивне за зглобове ако не објасни како се ти зглобови припремају за толики напор.

Треће, шта зна дете шта је 300 кила.

Укинути јутјуб за децу...

Немам ништа против клинке, али мислим да ће је једног дана бити блам због тога. А свакако је себе жигосала за цео живот:

(за 30 година):

''А, то је она ретардирана клинка што је качила клипове!''

Džimi lično mislim da se zajebavaš sa ovim zadnjim komentarom, demantujme ako nisam u pravu.

'А, то је она ретардирана клинка што је качила клипове!''

А њен одговор ће бити:

Можда сам била ретардирана, ал сад могу да учим цуре и цурице како се добро пуши!

Mislim, slažem se da su joj klipovi debilni, ali ne znam zašto to tako ozbiljno shvatate, ko da će to neko pamtiti - mislim da s tim klipovima nije ništa više žigosana nego svojom sopstvenom pojavom, jer je vjerovatno i u životu slična ko na tip klipovima po ponašanju i količini pameti.
A sem toga, previše je klipova na jutjubu da bi to neko toliko pamtio.

Па, Јовичићу, ја не схватам озбиљно, а и заболе ме, пошто имам свој живот.
Међутим, 80% активних корисника интернета нема живот. :)

Imam ja život, ne boj se. :P :)

"Међутим, 80% активних корисника интернета нема живот. :)"

Počevši od nas na Vukajliji :)

Имам и ја живот. Али кад немам нет живим на адреси 127.0.0.1. Иначе се сељакам у зависноти од расположења. Ако неко оће нек сврати на поменуту адресу.

Tuga, ljudi. Princess Ozana je pobrisala sve svoje klipove. Ko je sačuvao, odmah neka postavi jer će onda dobiti šibu, kao i svake godine. :)

Ето ти. Видиш, Јовичићу, да сам био у праву да ће је бити блам. Једино сам погрешио време. Мислио сам да ће се то десити тек кад поодрасте.

Ма, нема, бре. Правим непогрешиве процене. :))

Можда је порасла напрасно. Ко зна које је адитиве мећала у сендвичеве...

Pa posle tol'ko pohanih tikvica i meni bi se zagorčao život. :)

Можда ју је нашао неки педофил и привео у џбун. Болест.
Па су родитељи обрисали.

Jadna povrisala sve klipove msm bolje da pokazuje narodu kako da spremaju sendvice neko kako da blondzaju

Ne znam... Pisalo je na kanalu da je "under supervision of Ozana's parents". Možda se izmaklo kontroli... Ko zna. :)

Можда јој тата неда да буде боља кухарица од матере.