Prijava

Pa Facafacaa,ko će. :D

Žnji se uvek primerno ponašao,al' nešto ga i nema u poslednje vreme.

Шта, бре, лупетате. ЈА сам најпримернији вукајлијаш. Сви којисте моје речи и изразе и пола људи ми се отворено диви.

Они који ми се не диве отворено, диве ми се потајно. Типа у ВЦ-у, кад их нико не види.

Nema primernijeg Vukajlijaša od MarijaneP.
Staložena, argumentovana u raspravi, ne pada u vatru, ne ulazi u konflikte, piše odlične definicije... jednom rečju, neko na koga se treba ugledati ovde.

Dodao bih i @Ivanu moder(n)atorku

Шта, бре, лупетате. ЈА сам најпримернији вукајлијаш. Сви којисте моје речи и изразе и пола људи ми се отворено диви.

Они који ми се не диве отворено, диве ми се потајно. Типа у ВЦ-у, кад их нико не види.

Antihristu jedan, primereno za aušvic se ponašaš. Koliko si autora bananiro do sad, nije 'itler pobiJo toliko.

Antihristu jedan, primereno za aušvic se ponašaš. Koliko si autora bananiro do sad, nije 'itler pobiJo toliko.

Па, наравно. Зато кажем да не може да буде примеран аутор онај који никад не улази у конфликте. Свет је пун ретарада, па и овај сајт. :) Треба томе добро и редовно нагрувати јајца, што би рек'о колега Сурови.

Što mi idete na živce kad počnete da se citirate ovako....:)

Ja mislim da neko primereno ponašanje za Vukajliju ne postoji. Autori treba da budu raznoliki, eto ja pristajem da budem Indijanac od sad, i u tu svrhu trađim da mi Kaizen nabavi pejote da mogu u miru da popušim lulu mira i da se usredotočim na mir u svetu iako nisam miss Srbije za 2010 godinu.

Što mi idete na živce kad počnete da se citirate ovako....:)

Ворле дон Китомиру иде на живце кад почну да га цитирају! АААА!

Мени су све девојке примерне. Не бих могао конкретно да наведем неког. Од модератора: нека то остане тајна да не бих испао увлакуша, улизица, полтрон и тд.

А у курац. У овој игри сигурно нећу да победим...

А у курац. У овој игри сигурно нећу да победим...

Па откад су те последњи пут одбановани, миран си. :)

Meni su najprimerniji dbqp i Cara. :)

Pa Facafacaa,ko će. :D

Jos ispadoh dobricina... :)

Реморкер је најпримернији а ви га дувајте. Дао је свима пример како се пише дефиниција и отишо. Нити прави срања више нити је лош а све је зајебо на фињака :Д

Није тешко бити фин.Ал ја сам изузетак....

Ja mislim da je to tasmanijski đavo..miran,tih,kulturan,staložen,nema ružnih riječi,ne pije,ne hvata zjala..jednom riječju za deset :-))))

ipak i pored svih ovih hvalospjeva.mislim da je najnajnajprimjereniji član Vangoga