Prijava

Yugo.Најбољи изум још од тоалет папира , и то наш , домаћи.
Да ли је Yugo крш од 300 евра или легендарни ауто који ће временом постати олд тајмер?Да ли је Yugo само гутач горива који се квари на сваких 20 дана или антологијско возило на чијем задњем седишту су се појебали милиони људи?
Кењам , удрите шта год оћете ,ипак , Yugo је то!
http://www.oglasiauto.net/upload/cvarak.jpg

Meni je Jugo skroz kul auto, samo što je zastareo pa je podvrgnut ismevanju. U vreme kad je napravljen je bio totalno okej auto za neku srednju ili nižu srednju klasu kojoj je namenjen.

Југо је стереотип. Веома је јефтин, има га стално на продају, делови су прилично јефтини (ако си креативан, неке можеш и сам да направиш). То за кварење није увек тачно, имаш људе одржавају свог Југа, а плус је купљен нов или полован, па им се веома ретко квари.

Једном речију, југо је до јаја. За петсто евра нађеш солидну половну машину са уграђеним плином, а троши наксимум 7,8 литра плина, и то ако је рађено нешто на мотору. 400 китни на 100 километра, милина.

Тачно.И ја се слажем да је Југо кул.А овај Кларксон је вероватно нашао најгори могући Југо у целој Британији и плус ,све је оно монтирано због гледаности и глупе публике у ГБР.

Laki mislim da je taj bio najgori.Inače oni modeli koji su kao pravljeni za Američko tržište su bilo do jaja.

Stereotip. I ja ga vozim, i da imam više para, znaš kakav bi bio - zmaj!

http://vukajlija.com/posteri/nece-dugo-22848.jpg?1283020763

Па наводно су ти што су прављени за САД тржиште били бољи од ових за наше.Деведесет неке је мој рођак који је радио у Застави одвојио један такав за мог ћалета.Тада је ћале имао јо једног , "домаћег" Југа и није било скоро никакве разлике.

А ако гледамо из другог угла , Југо може да буде и опака рејсинг машина када се напуца. :)
http://www.youtube.com/watch?v=pGUkr5nbsnI

Može dok se ne raspadne.Jednostavno previše je slab za takav motor.

Било је пре неких годину дана на вестима, американац неки не само да вози Југа, него је и заљубљених у Југишу. Има 5,6 комада у свим верзијама, нашао чак и кабриолет. Каже човек, одличан ауто, а није неки сиромах, има пара човек, само воли Југа.

Е Мени ће ћеле да склопи једног да се возикам док не добијем права кола...а можда му се више исплати да купи полован :))
Иначе мени је Југо леп, не знам што али одувек ми се свиђао... није шиљат ко Кец и дебелогуз као Осмица или мален као Фића...таман је, баш..

Југићи који су ишли у Америку били су по квалитету на нивоу неких западноевропских аута. И,богами,тамо су пролазили кроз ригорозне тестове.
А најбоље машине су оне од 89.-92./93. годишта. За 500 евра обновиш комплет ауто,уградиш плин и још набациш неки естетски детаљчић.
Старији од 89. су троми,а од 93. па надаље... Њах.
Иначе,Флорида је била наш заиста компетитиван модел на страном тржишту:
http://www.youtube.com/watch?v=WCe4lQ2K08Q

Ima budala na svakom ćošku Peki :)

Yugo.Најбољи изум још од тоалет папира , и то наш , домаћи.
Да ли је Yugo крш од 300 евра или легендарни ауто који ће временом постати олд тајмер?Да ли је Yugo само гутач горива који се квари на сваких 20 дана или антологијско возило на чијем задњем седишту су се појебали милиони људи?
Кењам , удрите шта год оћете ,ипак , Yugo је то!

Mislim da si i otvorio i zatvorio temu odjednom. Vrhunski komentar :)

Ma BMW je konza.

Ма и Гучи је конза, па опет се већина облачи ''код кинеза''

Пеки , гледао сам то.Тај мајстор и неки његов ортак ,ваљда су из Чикага.Кабриолет вози само када је лепо време , а ове класичне свакодневно.

Ali Guči je parče krpe.S druge strane BMW je Bavarski plemić.

Пеки , гледао сам то.Тај мајстор и неки његов ортак ,ваљда су из Чикага.Кабриолет вози само када је лепо време , а ове класичне свакодневно.

То. Можда има на Јутјубу, немам појма. Вреди одгледати, то је био прилог од десетак минута можда, ако не и мање.

Ма и Гучи је конза, па опет се већина облачи ''код кинеза''

Ја се облачим код цигана на бувљаку. 100 динари фармерице. :))))

Шалу на страну,југић је леп ауто,а кад се дотера,буде и релативно поуздан.
Е,сад,код Заставе је управо у томе и цака-који те модел западне. Зато увек можеш стрпати мотор и мењач од Фијата Уно,а да се и даље возиш у оној препознатљивој ћошкастој шклопоцији од каросерије.